Kangasalan Ratsastajat 17.5.2009
EQUIPE tietojärjestelmä: Viimeisin lähtölista 16.5.2009 lk. 22:03
Luokka 1 - Este 70 cm arv. A.1.0 Kategoria 2 + 1 + H
Luokka 2 - Este 80 cm arv. A.2.0 Kategoria 2 + 1 + H
Luokka 3A - Este 85/90/95 arv. 367(A2/A2) Kategoria 2 + 1 + H
Luokka 3B - Este 90 cm arv 367.1(A2/A2) Kategoria 2 + 1 + H
Luokka 4 - Este 100 cm arv A.2.0 Kategoria 2 + 1 + H
Luokka 5 - Este 110 cm arv 367.1(A2/A2) Kategoria 1 + H
Luokka 6 - Este 120 cm arv A.2.0 Kategoria 1 + H

Luokka 1 - Este 70 cm arv. A.1.0 Kategoria 2 + 1 + H Alustava
Kangasalan Ratsastajat - Pohtiolammen Ratsastuskeskus
Seura- ja alue esteratsastuskilpailu 2009
17.5.2009
31 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Oiva Viitanen
Kilpailunjohtaja: Ari Eriksson
Estetuomari: Ari Eriksson
Ratamestari: Ari Eriksson
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaKasvattajaSuku 
1Peppiina InervoNala
 Tampereen Ratsastusseura  
2Minni TakalaBlackrose Hester
 Laaksolan Ratsastusseura ry  
3Hanna UusitaloProvidence's son
 Niinisalon Ratsastajat  
4Meri PajuWii Empyreal Eddy
 Tampereen Ratsastusseura  
5Ilari OeschTaily
 Kangasalan Ratsastajat  
6Roosa RajamäkiRedwood Jack Flash
 Tallitiimi Tt ryDerwen Quartz - Parc Welsh Flyer 
7Oona TammiSchaja
 Tampereen Ratsastusseura  
8Karoliina HärkkiV.K. Kalle
 Tallitiimi Tt ry  
9Niina IkolaSiltasaaren Sebastian
 Kangasalan Ratsastajat  
10Saara SilvennoinenNoble Empress
 Riding Club Cavalor  
11Emma HaalahtiOrions
 Laaksolan Ratsastusseura ry  
12Tanja KorhonenHoonika
 Kangasalan RatsastajatHoonar - Hürgo 
13Maria MetsäKutuniemen Helmi
 Kangasalan RatsastajatKelmi - Jonne 
14Katariina VälikangasPatsy
 Kangasalan Ratsastajat  
15Linda NiinimäkiChuk
 Tampereen RatsastusseuraChubaryi - Priz xx 
16Petra KyykoskiWRX
 Laaksolan Ratsastusseura ry  
17Sanni RantalaThunderbirth
 Ratsastusseura TavastiaDarco - Illustro 
18Iida SimiläLaughtons Ridge
 Laaksolan Ratsastusseura ryLaughton'S Flight 
19Veera LehtonenCapo
 Kangasalan Ratsastajat  
20Veronica SeniläVemmetofte Lavendel 2205
 Laaksolan Ratsastusseura ryLavall I - Romano 
21Sara AkineriCamelia
 Kangasalan Ratsastajat  
22Amina GortPevona
 Urheilurats.Seura Tammer RiderVarjags - Perigejs 
23Alexandra SeniläPogala
 Laaksolan Ratsastusseura ry  
24Jenni UusitaloDignus
 Niinisalon RatsastajatLancetto Nld 93 - Sajan 
25Oona PuustinenShade of Jackpot .
 Kangasalan Ratsastajat  
26Minni TakalaDanga
 Laaksolan Ratsastusseura ryDevejs - Arulis 
27Karoliina OjalaCaballos Tiffany
 Kangasalan Ratsastajat  
28Paula RiepponenAgasia
 Kangasalan Ratsastajat  
29Heini PiitulainenGucci Rush
 Kangasalan Ratsastajat  
30Henna LepistöFirehill´s Panther
 Tampereen Ratsastusseura  
31Laura MarttilaSirutus
 Tampereen RatsastusseuraV.T. Ajatus - Suikku 
 
ylös

Luokka 2 - Este 80 cm arv. A.2.0 Kategoria 2 + 1 + H Alustava
Kangasalan Ratsastajat - Pohtiolammen Ratsastuskeskus
Seura- ja alue esteratsastuskilpailu 2009
17.5.2009
61 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Oiva Viitanen
Kilpailunjohtaja: Ari Eriksson
Estetuomari: Ari Eriksson
Ratamestari: Ari Eriksson
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaKasvattajaSuku 
1Salla KurttiDaylight IV
 Parkanon Ratsastajat ryDerbino 
2Eeva PirttijokiExclusive Europa
 Tampereen RatsastusseuraExplorer - Nordstrom 
3Ulla UusitaloBrännhults Charm
 Tampereen RatsastusseuraMirth Master - Coed Coch Barwn 
4Mia KorhonenNeran
 Hämeen Ratsastajat  
5Max SeniläHörön Harto .
 Laaksolan Ratsastusseura ry  
6Linda NiinimäkiAtmar
 Tampereen RatsastusseuraAspar - Ahti 
7Emma TuominenMayday Pompom
 Kytäjän RatsastajatTuntematon Ori 
8Roosa RajamäkiRedwood Jack Flash
 Tallitiimi Tt ryDerwen Quartz - Parc Welsh Flyer 
9Oona TammiSchaja
 Tampereen Ratsastusseura  
10Jenni MiininenNagano
 Kangasalan Ratsastajat  
11Iida SimiläBlackrose Hester .
 Laaksolan Ratsastusseura ry  
12Saara SilvennoinenNoble Empress
 Riding Club Cavalor  
13Karoliina HärkkiV.K. Kalle
 Tallitiimi Tt ry  
14Sanna SaanilahtiMöte .
 Kangasalan Ratsastajat  
15Meri PajuWii Empyreal Eddy
 Tampereen Ratsastusseura  
16Niina IkolaSiltasaaren Sebastian
 Kangasalan Ratsastajat  
17Henna LähdekorpiHolsteins Surinam
 Vesilahden Seudun RatsastajatPalatinate Rodrigo - Llanarth Fire Flyer 
18Inari LahtiHörön Harto
 Laaksolan Ratsastusseura ry  
19Sanna JärvinenJenifer Countess Of Fairytale
 Kangasalan RatsastajatPeveril Providence 1 - Ricardo Zaccardi 15 
20Mia KorhonenSiltasaaren Simpanz
 Hämeen Ratsastajat  
21Riikka KujanpääKandora 2346
 Tampereen RatsastusseuraKansas Nld 86 - Weltcup Brd 78 
22Laura MarttilaSirutus
 Tampereen RatsastusseuraV.T. Ajatus - Suikku 
23Henna KatajamaaSidneijs
 Kangasalan Ratsastajat  
24Tanja KorhonenHoonika
 Kangasalan RatsastajatHoonar - Hürgo 
25Karoliina OjalaCaballos Tiffany
 Kangasalan Ratsastajat  
26Anni-Lotta PoussaPiruetta
 Parkanon Ratsastajat ryPoedinok - Tropik Su ox 
27Maria MetsäKutuniemen Helmi
 Kangasalan RatsastajatKelmi - Jonne 
28Eeva-Maija NieminenJekku-Vekkuli
 Kangasalan RatsastajatJeviiri - V.T. Ajatus 
29Jasmin SeppäläMystique
 Tampereen RatsastusseuraMaster 129 - Pion 
30Veera LehtonenCapo
 Kangasalan Ratsastajat  
31Alexandra SeniläPogala
 Laaksolan Ratsastusseura ry  
32Veronica SeniläVemmetofte Lavendel 2205
 Laaksolan Ratsastusseura ryLavall I - Romano 
33Max SeniläLaughtons Ridge .
 Laaksolan Ratsastusseura ry  
34Sonja KoljonenFaira
 Tampereen RatsastusseuraFas xx - Radius 
35Petra KyykoskiWRX
 Laaksolan Ratsastusseura ry  
36Siru RajalaGreta BRD
 Tampereen Ratsastusseura  
37Noora KemppainenTeddykiller
 Goodwill RidersTuntematon Ori 
38Minna OksanenWalter II
 Tallitiimi Tt ryWarstein - San Bernardino xx 
39Ida SalakkaRoseberry
 Kangasalan Ratsastajat  
40Veera SulosaariDanga .
 Laaksolan Ratsastusseura ry  
41Emma HaalahtiOrions
 Laaksolan Ratsastusseura ry  
42Karla RantanenCalvin
 Laaksolan Ratsastusseura ryCapo - Lasandos 
43Suvi SyrjäläWouter
 Laaksolan Ratsastusseura ryLandino - Primo Des Bruyeres 
44Arttu KotilainenDuets
 Kangasalan RatsastajatTuntematon Ori 
45Oona OhralahtiVerita
 Ratsastusseura Pirkanmaan PiafVagners - Randazzo 
46Maria KyröläFairly Gino
 Vesilahden Seudun RatsastajatLancetto Nld 93 - Grannus 
47Mari KauranenScarlett
 Tampereen Ratsastusseura  
48Anette KinnarinenKarmena
 Kangasalan Ratsastajat  
49Mirella PalmrothUnokki
 Tampereen Ratsastusseura  
50Jenni UusitaloDignus
 Niinisalon RatsastajatLancetto Nld 93 - Sajan 
51Sanni RantalaThunderbirth
 Ratsastusseura TavastiaDarco - Illustro 
52Linda NiinimäkiChuk
 Tampereen RatsastusseuraChubaryi - Priz xx 
53Kaisa KokkoHeinrich's Hawk
 Tallitiimi Tt ryHill Hawk xx - Weingau 
54Emilia IkolaTotar
 Kangasalan Ratsastajat  
55Noora TyniVihar
 Kangasalan RatsastajatTuntematon Ori 
56Tuisku SuorantaAsma
 Urheilurats.Seura Tammer RiderSaburs xx - Holl 
57Nina IivonenVälkkeen Loiste
 Kangasalan RatsastajatRallaus - Pysteri 
58Jenna KaaresmaaMarble Ranger
 Luoteis-Satakunnan RatsastajatRaphael - Windwurf xx 
59Elena RistimäkiCongratulations
 Luoteis-Satakunnan Ratsastajat  
60Sanna ViitalaHans
 Kangasalan Ratsastajat  
61Elina RoukalaChester III
 Laaksolan Ratsastusseura ryCasanova - Fööniks 
 
ylös

Luokka 3A - Este 85/90/95 arv. 367(A2/A2) Kategoria 2 + 1 + H Alustava
Kangasalan Ratsastajat - Pohtiolammen Ratsastuskeskus
Seura- ja alue esteratsastuskilpailu 2009
Hevoshullu Powercup -seurakarsinta
8 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Oiva Viitanen
Kilpailunjohtaja: Ari Eriksson
Estetuomari: Ari Eriksson
Ratamestari: Ari Eriksson
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaKasvattajaSuku 
1Ulla UusitaloBrännhults Charm
 Tampereen RatsastusseuraMirth Master - Coed Coch Barwn 
2Peppiina InervoNala
 Tampereen Ratsastusseura  
3Jenni MiininenNagano
 Kangasalan Ratsastajat  
4Linda NiinimäkiAtmar
 Tampereen RatsastusseuraAspar - Ahti 
5Sanna JärvinenJenifer Countess Of Fairytale
 Kangasalan RatsastajatPeveril Providence 1 - Ricardo Zaccardi 15 
6Saana PuustinenShade of Jackpot
 Kangasalan Ratsastajat  
7Tuisku SuorantaAsma
 Urheilurats.Seura Tammer RiderSaburs xx - Holl 
8Anette KinnarinenKarmena
 Kangasalan Ratsastajat  
 
ylös

Luokka 3B - Este 90 cm arv 367.1(A2/A2) Kategoria 2 + 1 + H Alustava
Kangasalan Ratsastajat - Pohtiolammen Ratsastuskeskus
Seura- ja alue esteratsastuskilpailu 2009
17.5.2009
52 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Oiva Viitanen
Kilpailunjohtaja: Ari Eriksson
Estetuomari: Ari Eriksson
Ratamestari: Ari Eriksson
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaKasvattajaSuku 
1Salla KurttiDaylight IV
 Parkanon Ratsastajat ryDerbino 
2Janina AirikainenPlastus
 Nokian Ratsastajat  
3Annina SivénSiltasaaren Chimpanz
 Hämeen RatsastajatHedlanda Gay Wonder - Burton Starlight 
4Sanna KaivantoDa Vinci
 Urheilurats.Seura Tammer RiderTuntematon Ori 
5Eeva PirttijokiExclusive Europa
 Tampereen RatsastusseuraExplorer - Nordstrom 
6Emma TuominenMayday Pompom
 Kytäjän RatsastajatTuntematon Ori 
7Anna ViljakkaMöte
 Kangasalan RatsastajatMalahiit - Roman 
8Janina AirikainenMoja
 Nokian Ratsastajat  
9Iina BäcklundFahran II F V/H Juxschot
 Hämeen RatsastajatKantje'S Fahran - Briljant 
10Mari MäntysalmiMilchem Magic
 Virtain RatsastajatTuntematon Ori 
11Henna LähdekorpiHolsteins Surinam
 Vesilahden Seudun RatsastajatPalatinate Rodrigo - Llanarth Fire Flyer 
12Kaisu SahamiesApris Carlos
 Tampereen RatsastusseuraKåsta Scaramouche 2 - Padraig Of Rosenahar 
13Maiju MäkiSandstorm II
 Urheilurats.Seura Tammer RiderTuntematon Ori 
14Janina AirikainenRoberto Athene
 Nokian RatsastajatSilverlea Snowstorm - Eskehöjgaards Ali 
-1Henna KatajamaaSidneijs
 Kangasalan Ratsastajat  
15Nina IivonenVälkkeen Loiste
 Kangasalan RatsastajatRallaus - Pysteri 
17Mirva KautialaVektor
 Nokian RatsastajatTeme - Vokker 
18Jasmin Ranta-AhoSchalimar De Conte
 Tampereen RatsastusseuraWeltcup Brd 78 - Ergo xx 
19Noora TyniVihar
 Kangasalan RatsastajatTuntematon Ori 
20Kaisa KokkoHeinrich's Hawk
 Tallitiimi Tt ryHill Hawk xx - Weingau 
21Jenna KaaresmaaMarble Ranger
 Luoteis-Satakunnan RatsastajatRaphael - Windwurf xx 
22Sonja KoljonenFaira
 Tampereen RatsastusseuraFas xx - Radius 
23Riikka KujanpääKandora 2346
 Tampereen RatsastusseuraKansas Nld 86 - Weltcup Brd 78 
24Mikko AartioFernando
 Urheilurats.Seura Tammer RiderTuntematon Ori 
25Essi LaineRazmuz
 Hattel Riders ryHighlight - Ralmé Z 
26Elina RoukalaChester III
 Laaksolan Ratsastusseura ryCasanova - Fööniks 
27Kasperiina KuurmaUmona
 Hämeen RatsastajatNow Or Never M - Aristo 
28Karla RantanenCalvin
 Laaksolan Ratsastusseura ryCapo - Lasandos 
29Eve LehtinenDollar Boy
 Urheilurats.Seura Tammer RiderDuntroon - Pik Bube II 
30Johanna ReilinKlasika
 Ylöjärven RatsastajatKumach xx - Sadko 
31Noora KemppainenTeddykiller
 Goodwill RidersTuntematon Ori 
32Salla KurttiPan-Am
 Parkanon Ratsastajat ryPaulaner - Canaris 
33Arttu KotilainenDuets
 Kangasalan RatsastajatTuntematon Ori 
34Minna OksanenWalter II
 Tallitiimi Tt ryWarstein - San Bernardino xx 
35Siina TamminenSivutuli
 Ylöjärven RatsastajatSivuri - V.T. Ajatus 
36Kati KeskinenAntigone
 Tallitiimi Tt ryProoton - Dialog xx 
37Titta HelinKihityttö
 Urheilurats.Seura Tammer RiderKihi T - Tosi-Pinko 
38Anna ViljakkaEkker Vekker
 Kangasalan RatsastajatTähti-Vokker - Vekseli 
39Maria KyröläFairly Gino
 Vesilahden Seudun RatsastajatLancetto Nld 93 - Grannus 
40Anni-Lotta PoussaPiruetta
 Parkanon Ratsastajat ryPoedinok - Tropik Su ox 
41Noora KylkilahtiMatcho
 Tampereen RatsastusseuraMago xx - Solist 
42Emma TuominenAladins
 Kytäjän RatsastajatAnalogs - Delfiin Ex Delfins 
43Suvi SyrjäläWouter
 Laaksolan Ratsastusseura ryLandino - Primo Des Bruyeres 
44Taru RaukolaSunshine Lady
 Kangasalan RatsastajatLoutano - Alcatraz 
45Anne LeinonenSaran Ihmemies
 Tampereen RatsastusseuraSimo Sukkela - Jovili 
46Elena RistimäkiCongratulations
 Luoteis-Satakunnan Ratsastajat  
47Päivi SalmiBijou Du Chateau 2345
 Tampereen RatsastusseuraBrandenburger - Davignon I 
48Outi VenhoEdna
 Urheilurats.Seura Tammer RiderEmirs xx - Demons (dovod) 
49Oona OhralahtiVerita
 Ratsastusseura Pirkanmaan PiafVagners - Randazzo 
50Laura MarttilaJoikari
 Tampereen RatsastusseuraTaikuri - V.T. Ajatus 
51Kasperiina KuurmaUmona
 Hämeen RatsastajatNow Or Never M - Aristo 
52Jasmin SeppäläMystique
 Tampereen RatsastusseuraMaster 129 - Pion 
 
ylös

Luokka 4 - Este 100 cm arv A.2.0 Kategoria 2 + 1 + H Alustava
Kangasalan Ratsastajat - Pohtiolammen Ratsastuskeskus
Seura- ja alue esteratsastuskilpailu 2009
17.5.2009
44 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Oiva Viitanen
Kilpailunjohtaja: Ari Eriksson
Estetuomari: Ari Eriksson
Ratamestari: Ari Eriksson
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaKasvattajaSuku 
1Annukka NybergV.K.Nero
 Tampereen RatsastusseuraBazuun Swe 22 NF - Plovvangs Prix 11 NF 
2Iina BäcklundFahran II F V/H Juxschot
 Hämeen RatsastajatKantje'S Fahran - Briljant 
3Annika KankaansivuVanilla Man
 Kangasalan RatsastajatTuntematon Ori 
4Jasmiina PaananenLeander
 Kangasalan RatsastajatTuntematon Ori 
5Nita RaiskioMonblan
 Tampereen RatsastusseuraMonplesir - Billy 
6Maiju MäkiSandstorm II
 Urheilurats.Seura Tammer RiderTuntematon Ori 
7Mari MäntysalmiMilchem Magic
 Virtain RatsastajatTuntematon Ori 
8Kasperiina KuurmaUmona
 Hämeen RatsastajatNow Or Never M - Aristo 
9Sanna LahtinenZeus
 Vasamajärven Ratsastusseura ry  
10Laura MarttilaJoikari
 Tampereen RatsastusseuraTaikuri - V.T. Ajatus 
11Bettiina LahdensivuPasaka
 Vasamajärven Ratsastusseura ry  
12Essi LaineRazmuz
 Hattel Riders ryHighlight - Ralmé Z 
13Mikko AartioFernando
 Urheilurats.Seura Tammer RiderTuntematon Ori 
14Kaisu RukkoGrimm
 Kangasalan RatsastajatGindo - Ordensstern xx 
15Anna ViljakkaEkker Vekker
 Kangasalan RatsastajatTähti-Vokker - Vekseli 
16Milja MalmArktika
 Ylöjärven RatsastajatProhvet(prochwet) - Muzokant 
17Päivi SalmiBijou Du Chateau 2345
 Tampereen RatsastusseuraBrandenburger - Davignon I 
18Hanna MäkeläPiroga
 Ratsastusseura Tavastia  
19Elina KilpiSarko De Chevreuse
 Riihimäen RatsastajatVersace van De Ruite 
20Melina AaltoPoeem
 Tampereen RatsastusseuraLancet - Huzaar 
21Sanni LahtinenPonticello
 Kangasalan RatsastajatPiano II - Lützow 
22Karoliina LääperiNea'S Nena 2059
 Urheilurats.Seura Tammer RiderPlacido - Feingau 
23Maija NikkiläUbianca
 Tampereen RatsastusseuraNassau - Symfonie 
24Kati KekkonenRissikko
 Kangasalan RatsastajatSikko - Vesku 
25Emma TuominenAladins
 Kytäjän RatsastajatAnalogs - Delfiin Ex Delfins 
26Heidi SoikkeliSumu
 Kangasalan Ratsastajat  
27Kati KeskinenAntigone
 Tallitiimi Tt ryProoton - Dialog xx 
28Eve LehtinenDollar Boy
 Urheilurats.Seura Tammer RiderDuntroon - Pik Bube II 
29Lotta OjalaMy Queen Charlotte 1827
 Ratsastusseura VarsaMozart II 79 - Marcon 
30Jasmin Ranta-AhoSchalimar De Conte
 Tampereen RatsastusseuraWeltcup Brd 78 - Ergo xx 
31Ann-Niina KiviniittyBello Nemo
 Lempi Racing Team ryBurgund 
32Titta HelinKihityttö
 Urheilurats.Seura Tammer RiderKihi T - Tosi-Pinko 
33Reija VähätaloAmper
 Kangasalan RatsastajatAston xx - Haarem 
34Susanna KankaansivuSprengladung
 Kangasalan RatsastajatLados Brd 102 - Sandro 
36Outi VenhoEdna
 Urheilurats.Seura Tammer RiderEmirs xx - Demons (dovod) 
37Sanna LahtinenLuck Now
 Vasamajärven Ratsastusseura ryLakmus - Dinaar 
38Roosa ViljanenFor Eternity
 Kangasalan RatsastajatForsyth - Landgraf I 
39Kasperiina KuurmaUmona
 Hämeen RatsastajatNow Or Never M - Aristo 
40Jasmiina PaananenArlette
 Kangasalan RatsastajatAmoroso Assai - Pinkus 
41Salla KurttiPan-Am
 Parkanon Ratsastajat ryPaulaner - Canaris 
42Emilia EerolaLankox
 Urheilurats.Seura Tammer RiderLogan Brd 104 - Calypso I 
43Bettiina LahdensivuLucky Strike 51
 Vasamajärven Ratsastusseura ryLacros - Arturo 
44Anna-Julia KontioHerr Ferrar Cl
 Tampereen RatsastusseuraLancetto Nld 93 - Grand Ferdinand II 
45Mikko AartioNoblesse
 Urheilurats.Seura Tammer RiderAthlet Z - Damocles 
 
ylös

Luokka 5 - Este 110 cm arv 367.1(A2/A2) Kategoria 1 + H Alustava
Kangasalan Ratsastajat - Pohtiolammen Ratsastuskeskus
Seura- ja alue esteratsastuskilpailu 2009
17.5.2009
29 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Oiva Viitanen
Kilpailunjohtaja: Ari Eriksson
Estetuomari: Ari Eriksson
Ratamestari: Ari Eriksson
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaKasvattajaSuku 
1Nita RaiskioVancouver
 Tampereen RatsastusseuraVulkan - Neckar 
2Annika KankaansivuVanilla Man
 Kangasalan RatsastajatTuntematon Ori 
3Nita RaiskioMonblan
 Tampereen RatsastusseuraMonplesir - Billy 
4Anna-Julia KontioSeareef'S Lola
 Tampereen RatsastusseuraLancetto Nld 93 - Landfürst 
5Jose BernardesZilverster V
 Kangasalan RatsastajatIndoctro - Sit This One Out xx 
6Sanni LahtinenPonticello
 Kangasalan RatsastajatPiano II - Lützow 
7Karoliina LääperiNea'S Nena 2059
 Urheilurats.Seura Tammer RiderPlacido - Feingau 
8Bettiina LahdensivuLucky Strike 51
 Vasamajärven Ratsastusseura ryLacros - Arturo 
9Kaisu RukkoGrimm
 Kangasalan RatsastajatGindo - Ordensstern xx 
10Reija VähätaloChoco
 Kangasalan RatsastajatCapo - Lord Incipit 
11Maija NikkiläUbianca
 Tampereen RatsastusseuraNassau - Symfonie 
12Jasmiina PaananenArlette
 Kangasalan RatsastajatAmoroso Assai - Pinkus 
13Hanna MäkeläPiroga
 Ratsastusseura Tavastia  
14Noora HeleniusKlucky Dust
 Ratsastusseura Pirkanmaan PiafGoodwill - Fresco 
15Milja MalmArktika
 Ylöjärven RatsastajatProhvet(prochwet) - Muzokant 
16Tiina ViljamaaWeltinus
 Tampereen RatsastusseuraWells Fargo - Argentinus 
17Anna-Julia KontioHerr Ferrar Cl
 Tampereen RatsastusseuraLancetto Nld 93 - Grand Ferdinand II 
18Sari LundénNewman(patrick)tjörnely
 Tampereen RatsastusseuraNewtime - Port Royal xx 
19Sari ParvelaQueeny van 'T Elzenhout Bel 20
 Kangasalan RatsastajatCalypso III - Hibrahim von Pferdhe 
20Susanna KankaansivuSprengladung
 Kangasalan RatsastajatLados Brd 102 - Sandro 
21Jasmin SeppäläParleur
 Tampereen RatsastusseuraWarsteiner - Trofé 
22Lotta OjalaMy Queen Charlotte 1827
 Ratsastusseura VarsaMozart II 79 - Marcon 
23Kati KekkonenRissikko
 Kangasalan RatsastajatSikko - Vesku 
24Roosa ViljanenFor Eternity
 Kangasalan RatsastajatForsyth - Landgraf I 
25Helka LautamäkiOrman
 Urheilurats.Seura Tammer RiderIrcolando - Triton 
26Bettiina LahdensivuPasaka
 Vasamajärven Ratsastusseura ry  
27Ann-Niina KiviniittyZinnia
 Lempi Racing Team ryRobin Z - Polonez xx 
28Reija VähätaloAmper
 Kangasalan RatsastajatAston xx - Haarem 
29Anna-Julia KontioAnnabelle
 Tampereen RatsastusseuraEi Hyväksytty Ori - Acord II 
 
ylös

Luokka 6 - Este 120 cm arv A.2.0 Kategoria 1 + H Alustava
Kangasalan Ratsastajat - Pohtiolammen Ratsastuskeskus
Seura- ja alue esteratsastuskilpailu 2009
17.5.2009
13 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Oiva Viitanen
Kilpailunjohtaja: Ari Eriksson
Estetuomari: Ari Eriksson
Ratamestari: Ari Eriksson
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaKasvattajaSukuHevosnro
1Nita RaiskioVancouver
 Tampereen RatsastusseuraVulkan - Neckar131
2Anna-Julia KontioAnnabelle
 Tampereen RatsastusseuraEi Hyväksytty Ori - Acord II4
3Jasmin SeppäläParleur
 Tampereen RatsastusseuraWarsteiner - Trofé85
4Sari LundénNewman(patrick)tjörnely
 Tampereen RatsastusseuraNewtime - Port Royal xx79
5Sari ParvelaQueeny van 'T Elzenhout Bel 20
 Kangasalan RatsastajatCalypso III - Hibrahim von Pferdhe98
6Noora HeleniusKlucky Dust
 Ratsastusseura Pirkanmaan PiafGoodwill - Fresco57
7Niina AiraksinenBendit
 Kangasalan RatsastajatBrandenburger - Dario12
8Tiina ViljamaaWeltinus
 Tampereen RatsastusseuraWells Fargo - Argentinus139
9Minna HaikkaPylos
 Kangasalan RatsastajatTurban Rose - Little Boy97
10Ann-Niina KiviniittyZinnia
 Lempi Racing Team ryRobin Z - Polonez xx145
11Reija VähätaloChoco
 Kangasalan RatsastajatCapo - Lord Incipit22
12Jose BernardesPaulien Nld 2058
 Kangasalan RatsastajatJulio Mariner xx - Indiaan88
13Anna-Julia KontioSeareef'S Lola
 Tampereen RatsastusseuraLancetto Nld 93 - Landfürst112
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport