Kangasalan Ratsastajat 5.5.2010
EQUIPE tietojärjestelmä: Viimeisin tuloslista 6.5.2010 lk. 2:09:
Luokka 1 - Este Ristikkoluokka 30-40 cm Kategoria 2 + 1 + H
Luokka 2 - Este 50-60 cm Kategoria 2 + 1 + H
Luokka 3 - Este 70-80 cm Kategoria 2 + 1 + H
Luokka 4 - Este 90 cm Kategoria 2 + 1 + H
Luokka 5 - Este 100 cm Kategoria 2 + 1 + H
Luokka 6 - Este 110 cm

Luokka 1 - Este Ristikkoluokka 30-40 cm Kategoria 2 + 1 + H
Kangasalan Ratsastajat
Keskiviikkokilpailut / 5.5.2010
Harjoituskilpailu
11 ilmoittautuminen, 11 lähtöä, 3 Sijoittuu
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoEste
 KasvattajaSukuVirheAika
1Siru RajalaSakarina Brinca  
 Tampereen Ratsastusseura 070,87
1Katri HeikkiläMoment  
 Kangasalan Ratsastajat 063,24
1Minni TakalaSeamaiden af Dahl  
 Laaksolan Ratsastusseura ry 063,25
1Satu KiiltomäkiFreek  
 Kangasalan Ratsastajat 069,20
1Roosa AarnioF.L. Romeo  
 Kangasalan Ratsastajat 071,33
1Elina PuolakkaRuskelan Milton  
 Kangasalan Ratsastajat 066,38
 
7Ida SimiläGeorgina af Jäboruder  
 Laaksolan Ratsastusseura ry 789,80
8Lotta RantanenAmanda  
 Kangasalan Ratsastajat Ute. 
8Sanni MuurinenSnow White  
 Kangasalan Ratsastajat Ute. 
8Vilja Von WeissenbergLyster  
 Tampereen Ratsastusseura Ute. 
8Annika RäisänenMelvin Tähti  
 Lempi Racing Team ry Ute. 
 
ylös

Luokka 2 - Este 50-60 cm Kategoria 2 + 1 + H
Kangasalan Ratsastajat
Keskiviikkokilpailut / 5.5.2010
Harjoituskilpailu
22 ilmoittautuminen, 22 lähtöä, 6 Sijoittuu
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoEste
 KasvattajaSukuVirheAika
1Siru RajalaIbiza  
 Tampereen Ratsastusseura 063,05
1Anna ViljakkaOttonteli  
 Kangasalan RatsastajatTulirusko - Pette064,69
1Nelli EdgrenReesia  
 Lempäälän Ratsastusseura ry 079,12
1Vilja Von WeissenbergLyster  
 Tampereen Ratsastusseura 075,42
1Elina PuolakkaRuskelan Milton  
 Kangasalan Ratsastajat 063,42
1Emilia IkolaGilbor  
 Kangasalan Ratsastajat 063,11
1Inari LahtiPearly Joyce  
 Kangasalan Ratsastajat 068,76
1Siru RajalaSakarina Brinca  
 Tampereen Ratsastusseura 066,17
1Nora AholaVivienne  
 Tampereen Ratsastusseura 080,47
1Johanna AnttilaDarina II  
 Kangasalan Ratsastajat 059,70
1Emmi SaarikkoDissos  
 Tampereen Ratsastusseura 073,43
1Eva KandelinAquileia  
 Kangasalan Ratsastajat 069,42
1Linnea MäättänenHot Dommage  
 Tampereen Ratsastusseura 073,27
1Helena SeppäläPatsy  
 Kangasalan RatsastajatPoju - Ukkur068,72
1Henna-Riikka VäisänenMolly  
 Lempi Racing Team ry 070,56
 
16Piia SalminenZagi  
 Tampereen RatsastusseuraTuntematon Ori497,20
16Satu KiiltomäkiFreek  
 Kangasalan Ratsastajat 469,85
18Miina KoskinenPyrke  
 Tampereen Ratsastusseura 9102,72
19Saana PuustinenRuutiina  
 Kangasalan Ratsastajat 1280,76
20Anna ViljakkaSusseve  
 Kangasalan Ratsastajat 13119,00
21Jatta BackmanFellow KS  
 Ratsastusseura Tavastia 1596,07
 Elina RoukalaVanda  
 Laaksolan Ratsastusseura ry   
 
ylös

Luokka 3 - Este 70-80 cm Kategoria 2 + 1 + H
Kangasalan Ratsastajat
Keskiviikkokilpailut / 5.5.2010
Harjoituskilpailu
50 ilmoittautuminen, 49 lähtöä, 13 Sijoittuu
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoEste
 KasvattajaSukuVirheAika
1Roosa RajamäkiYvonne Albertha  
 Tallitiimi Tt ryWester Aikema's Norb - Flora's Hof Minstrel071,46
1Emmi SaarikkoBoy De Burggrave  
 Tampereen Ratsastusseura 066,96
1Jenni KammonenLoony III  
 Virtain Ratsastajat 073,72
1Senja VarjolahtiAuburn Lock  
 Tallitiimi Tt ryTuntematon Ori069,28
1Jenni KammonenStuifduin´s Julian  
 Virtain Ratsastajat 076,15
1Minni TakalaHembys Apollinaire  
 Laaksolan Ratsastusseura ryMiclas Activ - Skogs Max079,68
1Ida SimiläHörön Harto  
 Laaksolan Ratsastusseura ry 066,10
1Milla-Maria LehtinenT-Susi  
 Kangasalan RatsastajatAlcazar N - Ei Hyväksytty Ori073,80
1Jenni KammonenGembloux  
 Virtain Ratsastajat 078,18
1Milla LinnaEscada  
 Hämeen Ratsastajat 064,02
1Heini PiitulainenGucci Rush  
 Kangasalan Ratsastajat 075,66
1Henna VuorinenOlympia Primeira  
 Tallitiimi Tt ryTuntematon Ori068,68
1Susanna AnttolainenNew Look  
 Tallitiimi Tt ry 070,97
1Sini LehtinenMichel Angelo  
 Tallitiimi Tt ry 075,22
1Annika LehtonenHopkins  
 Laaksolan Ratsastusseura ry 080,24
1Heidi SalorantaCalvin Ger  
 Laaksolan Ratsastusseura ry 062,30
1Eva KandelinAquileia  
 Kangasalan Ratsastajat 065,28
1Taru RaukolaSunshine Lady  
 Kangasalan RatsastajatLoutano - Alcatraz074,32
1Emma HaalahtiOrions  
 Laaksolan Ratsastusseura ry 061,52
1Maria KyröläFairly Gino  
 Vesilahden Seudun RatsastajatLancetto Nld 93 - Grannus063,64
1Päivi LappalainenRio II  
 Lempi Racing Team ryRebus xx - Hansur071,06
1Saara MaunulaDerbija  
 Tampereen RatsastusseuraDaugavietis - Bobruisks xx080,08
1Sanni RantalaTomun Vire  
 Ratsastusseura TavastiaViesker - V.T. Ajatus071,09
1Veronica SeniläBalt-Florete  
 Laaksolan Ratsastusseura ry 065,60
1Anu AhoHansa  
 Lempi Racing Team rySamuli - Apeli068,58
1Anna ViljakkaMegalikka  
 Kangasalan Ratsastajat 059,66
1Henna-Riikka VäisänenMolly  
 Lempi Racing Team ry 066,52
 
28Anna ViljakkaOttonteli  
 Kangasalan RatsastajatTulirusko - Pette468,79
28Veera SulosaariCurioso  
 Laaksolan Ratsastusseura ryArtist - Silver Dream 43479,78
28Nora AholaVivienne  
 Tampereen Ratsastusseura 475,70
28Eve LeppänenFürst Fedinand  
 Urheilurats.Seura Tammer Rider 497,43
28Johanna AnttilaDarina II  
 Kangasalan Ratsastajat 466,25
28Petra KyykoskiVirkun Kihi  
 Laaksolan Ratsastusseura ry 473,81
28Laura KorkeamäkiVarjostaja  
 Kangasalan Ratsastajat 475,78
28Heini PuomilaKeepsake  
 Sydän-Hämeen Ratsastajat ryKönigin's Sohn Ks 69 - Concorde475,74
28Marja Tetri-RantanenSlepnir  
 Tampereen Ratsastusseura 473,70
28Alexandra SeniläDanga  
 Laaksolan Ratsastusseura ry 465,64
28Suvi JutilaTalsi  
 Tampereen Ratsastusseura 478,98
39Saara RajamäkiPinkcat  
 Tallitiimi Tt ryV.V. Kongo - Hedlanda Meteor 5 NF588,28
39Karoliina HärkkiV.K. Kalle  
 Tallitiimi Tt ryBazuun Swe 22 NF - Plovvangs Prix 11 NF587,52
39Karla RantanenLugers  
 Laaksolan Ratsastusseura ry 585,08
42Veera LehtonenCapo  
 Kangasalan Ratsastajat 689,25
43Maria AlkilaAika-Hepo  
 Korpilahden RatsastajatPoika-Siro - Luonnos882,21
44Piia SalminenZagi  
 Tampereen RatsastusseuraTuntematon Ori11109,42
45Heidi MäkinenMälli  
 Korpilahden RatsastajatSuikun Ero - Hiluri1278,70
46Henna-Riikka VäisänenRambo  
 Lempi Racing Team ry 1596,40
47Helmi VuorisolaEreboss  
 Tampereen Ratsastusseura Ute. 
47Linnea MäättänenHot Dommage  
 Tampereen Ratsastusseura Ute. 
47Terhi RantanenDaffodil's Calle  
 Vesilahden Seudun Ratsastajat Ute. 
 
ylös

Luokka 4 - Este 90 cm Kategoria 2 + 1 + H
Kangasalan Ratsastajat
Keskiviikkokilpailut / 5.5.2010
Seurakilpailu
55 ilmoittautuminen, 50 lähtöä, 13 Sijoittuu
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoEste
 KasvattajaSukuVirheAika
1Emmi SaarikkoBoy De Burggrave  
 Tampereen Ratsastusseura 070,69
1Jenni KammonenRobinson  
 Virtain Ratsastajat 072,25
1Roosa RajamäkiYvonne Albertha  
 Tallitiimi Tt ryWester Aikema's Norb - Flora's Hof Minstrel067,30
1Minni TakalaHembys Apollinaire  
 Laaksolan Ratsastusseura ryMiclas Activ - Skogs Max060,75
1Jenni KammonenStuifduin´s Julian  
 Virtain Ratsastajat 065,00
1Ida SimiläHörön Harto  
 Laaksolan Ratsastusseura ry 064,66
1Oona TammiSchaja  
 Tampereen Ratsastusseura 072,12
1Milla-Maria LehtinenT-Susi  
 Kangasalan RatsastajatAlcazar N - Ei Hyväksytty Ori071,33
1Sanna JärvinenJenifer Countess Of Fairytale  
 Kangasalan RatsastajatPeveril Providence 1 - Ricardo Zaccardi 15061,74
1Jenni KammonenGembloux  
 Virtain Ratsastajat 066,89
1Annukka NybergSir Vihtory  
 Tampereen RatsastusseuraIjsselvliedt's Victo - Calerux Comet070,42
1Veera LehtonenCapo  
 Kangasalan Ratsastajat 074,07
1Mikko AartioGynter  
 Urheilurats.Seura Tammer Rider 065,36
1Sini LehtinenMichel Angelo  
 Tallitiimi Tt ry 068,26
1Susanna AnttolainenNew Look  
 Tallitiimi Tt ry 067,82
1Henna VuorinenOlympia Primeira  
 Tallitiimi Tt ryTuntematon Ori063,54
1Maria AlkilaAika-Hepo  
 Korpilahden RatsastajatPoika-Siro - Luonnos066,95
1Ilari OeschVendetta R  
 Kangasalan RatsastajatDarco073,96
1Emma HaalahtiOrions  
 Laaksolan Ratsastusseura ry 059,45
1Vilma TuominenExim Proud Mary  
 Tampereen RatsastusseuraProton Sov - Marcon078,69
1Oona PuustinenShade Of Jackpot  
 Kangasalan RatsastajatTuntematon Ori - Reval066,09
1Anna TaljaCharming Graf  
 Hämeen RatsastajatCharon - Feiner Graf070,69
1Petra KyykoskiVirkun Kihi  
 Laaksolan Ratsastusseura ry 073,26
1Heidi SalorantaCalvin Ger  
 Laaksolan Ratsastusseura ry 064,92
 
25Senja VarjolahtiAuburn Lock  
 Tallitiimi Tt ryTuntematon Ori458,88
25Saara MaunulaDerbija  
 Tampereen RatsastusseuraDaugavietis - Bobruisks xx467,85
25Milla LinnaEscada  
 Hämeen Ratsastajat 463,71
25Renja AarnioGrete  
 Tampereen RatsastusseuraGinsberg - Grand Ferdinand II467,80
25Johanna SeppänenKnuutilan Immi  
 Suontaan Ratsastajat ryPellervo - Resori467,34
25Elisa JokinenNeropatti  
 Hämeen Ratsastajat 473,94
25Annika LehtonenHopkins  
 Laaksolan Ratsastusseura ry 470,44
25Mirella PalmrothAstuuria  
 Tampereen Ratsastusseura 471,29
25Terhi RantanenDaffodil's Calle  
 Vesilahden Seudun Ratsastajat 478,18
25Karla RantanenLugers  
 Laaksolan Ratsastusseura ry 465,23
25Taru RaukolaSunshine Lady  
 Kangasalan RatsastajatLoutano - Alcatraz478,12
25Mikko AartioFernando  
 Urheilurats.Seura Tammer Rider 468,98
37Veronica SeniläBalt-Florete  
 Laaksolan Ratsastusseura ry 582,40
38Jenni MiininenC's Shakira  
 Urheilurats.Seura Tammer Rider 685,50
38Emmi SaarikkoHorsemosens Milano  
 Tampereen Ratsastusseura 685,15
40Heidi MäkinenMälli  
 Korpilahden RatsastajatSuikun Ero - Hiluri879,42
40Maria KyröläFairly Gino  
 Vesilahden Seudun RatsastajatLancetto Nld 93 - Grannus862,31
42Anna ViljakkaMegalikka  
 Kangasalan Ratsastajat 1258,34
43Päivi LappalainenRio II  
 Lempi Racing Team ryRebus xx - Hansur1382,92
44Niina IkolaSiltasaaren Sebastian  
 Kangasalan RatsastajatSiltasaaren Valentin - Tuntematon OriUte. 
44Veera SulosaariCurioso  
 Laaksolan Ratsastusseura ryArtist - Silver Dream 43Ute. 
44Essi LauronenPutelis  
 Kajaanin Ratsastusseura Ute. 
44Karoliina KovanenCannon  
 Urheilurats.Seura Tammer Rider Ute. 
44Eve LeppänenFürst Fedinand  
 Urheilurats.Seura Tammer Rider Ute. 
44Alexandra SeniläDanga  
 Laaksolan Ratsastusseura ry Utg. 
44Riikka KujanpääKandora 2346  
 Lempäälän Ratsastusseura ryKansas Nld 86 - Weltcup Brd 78Ute. 
 
ylös

Luokka 5 - Este 100 cm Kategoria 2 + 1 + H
Kangasalan Ratsastajat
Keskiviikkokilpailut / 5.5.2010
Seurakilpailu
28 ilmoittautuminen, 24 lähtöä, 6 Sijoittuu
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoEste
 KasvattajaSukuVirheAika
1Annika KankaansivuVanilla Man  
 Kangasalan RatsastajatTuntematon Ori063,48
1Sanna JärvinenJenifer Countess Of Fairytale  
 Kangasalan RatsastajatPeveril Providence 1 - Ricardo Zaccardi 15064,16
1Oona TammiSchaja  
 Tampereen Ratsastusseura 068,40
1Niina AiraksinenBendit  
 Kangasalan RatsastajatBrandenburger - Dario061,06
1Ilari OeschVendetta R  
 Kangasalan RatsastajatDarco078,92
1Anna ViljakkaArlette  
 Kangasalan Ratsastajat 073,39
1Karoliina OjalaDancing Girl  
 Kangasalan RatsastajatClintino - Ravallo 115068,43
1Riikka KujanpääKandora 2346  
 Lempäälän Ratsastusseura ryKansas Nld 86 - Weltcup Brd 78070,71
1Johanna SeppänenKnuutilan Immi  
 Suontaan Ratsastajat ryPellervo - Resori070,51
1Tarleena RaatikainenEscada IV  
 Etelä-Pohjanmaan Urh.Rats. ryEspri - Dakar078,50
1Elisa JokinenNeropatti  
 Hämeen Ratsastajat 070,07
 
12Heli KivimäkiHeponiemen Lilli  
 Kangasalan RatsastajatOsman xx - Talent180,38
13Annukka NybergAmin Dusty Dream  
 Tampereen RatsastusseuraLaeryds Benson 3 W - Jupiter472,68
13Emmi SaarikkoHorsemosens Milano  
 Tampereen Ratsastusseura 470,52
13Emilia IkolaAtlantis  
 Kangasalan RatsastajatAston xx - Delfiin Ex Delfins463,95
13Anna TaljaCharming Graf  
 Hämeen RatsastajatCharon - Feiner Graf470,82
13Mikko AartioFernando  
 Urheilurats.Seura Tammer Rider 470,40
18Milja SeppäläLazzaroni  
 Ratsastusseura Tavastia 788,97
19Oona PuustinenShade Of Jackpot  
 Kangasalan RatsastajatTuntematon Ori - Reval866,01
20Mikko AartioGynter  
 Urheilurats.Seura Tammer Rider 1188,94
21Mirella PalmrothAstuuria  
 Tampereen Ratsastusseura 1279,76
22Jenni MiininenC's Shakira  
 Urheilurats.Seura Tammer Rider Ute. 
22Niina IkolaSiltasaaren Sebastian  
 Kangasalan RatsastajatSiltasaaren Valentin - Tuntematon OriUte. 
22Vilma TuominenExim Proud Mary  
 Tampereen RatsastusseuraProton Sov - MarconUte. 
 
ylös

Luokka 6 - Este 110 cm
Kangasalan Ratsastajat
Keskiviikkokilpailut / 5.5.2010
Seurakilpailu
4 ilmoittautuminen, 2 lähtöä
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoEste
 KasvattajaSukuVirheAika
 
1Tarleena RaatikainenEscada IV  
 Etelä-Pohjanmaan Urh.Rats. ryEspri - Dakar180,50
2Niina AiraksinenBendit  
 Kangasalan RatsastajatBrandenburger - Dario1276,89
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport