Kangasalan Ratsastajat 22.5.2010
EQUIPE tietojärjestelmä: Viimeisin lähtölista 20.5.2010 lk. 2:18:
Luokka 1 - Koulu Helppo C:1. 2000 Kategoria 1 + H
Luokka 2 - Koulu Helppo B:2 2009 Kategoria 2 + 1 + H
Luokka 3 - Koulu Helppo A:2, 2009 Kategoria 2 + 1 + H

Luokka 1 - Koulu Helppo C:1. 2000 Kategoria 1 + H
Kangasalan Ratsastajat
Seura- ja aluekouluratsastuskilpailu 22.5.2010
Seurakilpailuluokka
6 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Elina Thomander
Kilpailunjohtaja: Oiva Viitanen
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaKasvattajaSuku 
1Hanna ReinolaMerry
09:00Kangasalan Ratsastajat ry  
2Suvi HagströmEllilän Countess of Roses
 Kangasalan Ratsastajat ry  
3Sanna SaanilahtiMöte
 Kangasalan Ratsastajat ry  
4Ella MarttilaGolden Star
 Kangasalan Ratsastajat ry  
5Anette KinnarinenKarmena
 Kangasalan Ratsastajat ryColibri - Mitjuland 
6Hanna LeskinenEpilog
 Kangasalan Ratsastajat ry  
 
ylös

Luokka 2 - Koulu Helppo B:2 2009 Kategoria 2 + 1 + H
Kangasalan Ratsastajat
Seura- ja aluekouluratsastuskilpailu 22.5.2010
Aluekilpailuluokka
16 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Elina Thomander
Kilpailunjohtaja: Oiva Viitanen
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaKasvattajaSuku 
1Heidi NiutanenGalmers
10:05Ratsastusseura Tavastia ryGuido - Start xx 
2Camilla Aarnio-WihuriCindy II
 Turun Seudun Ratsastajat ryTuntematon Ori 
3Mari AhonenMuso
 Tampereen Ratsastusseura rySamuli - Lokker 
4Sanja SäpyskäMaranello
 Kangasalan Ratsastajat ryUno - Ero-Liippa 
5Katja PassojaPara Mi
 Luoteis-Satakunnan RatsastajatParadiesvogel - Don Alfredo 
6Niina AiraksinenBendit
 Kangasalan Ratsastajat ryBrandenburger - Dario 
7Ulla UusitaloBrännhults Charm 81 W
11:05Tampereen Ratsastusseura ryMirth Master - Coed Coch Barwn 
8Katariina VälikangasPatsy
 Kangasalan Ratsastajat ryPoju - Ukkur 
9Sanna SantapukkiBjirmen's Wessel
 Urheilurats.Seura Tammer RiderVita Nova's Hanassie - Downland Folklore 
10Jonna VilenSaran Ihmemies
 Tampereen Ratsastusseura rySimo Sukkela - Jovili 
11Kaisa-Maria HänninenMagic Menuett
 Kuoreveden Ratsastajat ryKotimäen Menuett My - Stafford Hat Band 
12Emilia TalvioZinder
 Kangasalan Ratsastajat ryTropik Su ox - Tuntematon Ori 
13Camilla Aarnio-WihuriDorina A
12:20Turun Seudun Ratsastajat ry  
14Noora KylkilahtiMatcho
 Tampereen Ratsastusseura ryMago xx - Solist 
15Kaisu SahamiesApris Carlos
 Tampereen Ratsastusseura ryKåsta Scaramouche 2 - Padraig Of Rosenahar 
16Iina SaarinenKällbackas Caramello
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ryKönigin's Sohn Ks 69 - Matcho x 
 
ylös

Luokka 3 - Koulu Helppo A:2, 2009 Kategoria 2 + 1 + H
Kangasalan Ratsastajat
Seura- ja aluekouluratsastuskilpailu 22.5.2010
Aluekilpailuluokka
36 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Elina Thomander
Kilpailunjohtaja: Oiva Viitanen
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaKasvattajaSukuHevosnro
1Minna KiuruMäntymäen Patu
09:00Urjalan Hevosurheilijat ryV.P. Jehu - Vokker36
2Tanja AlppiSelekt
 Ylöjärven Ratsastajat ryTuntematon Ori45
3Susanna LappalainenSietske Oda Bloo Vermey
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ryBonte Bart(ex. Bart) - Sonny af Höjmark46
4Laura LeppäkorpiSavotan Santeri
 Urheilurats.Seura Tammer RiderV.P. Jehu - Samuli44
5Reija VähätaloAjoksen Rasmus
 Kangasalan Ratsastajat ryArd Ri Cunga Irl 11 - Kåsta Scaramouche 21
6Minna KemppainenLendur-Eemil
 Hyvinkään Ratsastajat ryEtsaus - Jonnen-Joiku29
7Outi KorppooCiruna 2126
 Urheilurats.Seura Tammer RiderCapitol II - Coriall15
8Iida SaarikkoC's Milli Vanilli
 Tampereen Ratsastusseura ryBazuun Swe 22 NF - Peveril Probus11
9Tanja KorhonenHoonika
 Kangasalan Ratsastajat ryHoonar - Hürgo25
10Asta TamminenAqvida
09:54Laaksolan Ratsastusseura ryAquarius Ger 76 - Duell4
11Sanna JuntunenBallet Bird 1921
 Lahden Ratsastajat ryRoi Du Ballet 82 - Pyrrhus III 596
12Riikka TuominenMaysun
 Salon Ratsastusseura ryDon Primero - Sion34
13Barbro MattssonDustin Hofman
 Turun Seudun Ratsastajat ryTuntematon Ori20
14Kristina LindbladBarclay Lovell
 Ypäjän Ratsastajat ryBambus - Haidak7
15Nea MäkinenEllilän Magarena 557 NF
 Kangasalan Ratsastajat ryKotimäen Menuett My - Ekeholms Bacardi 6 N21
16Katri SyvärinenRysykänpolkka
 Tampereen Ratsastusseura ryRysykkä - Kelmi42
17Inga LehtoTosi Santeri
 Kanta-Hämeen Ratsastajat rySanteri Dahlia - Veluri47
18Anna BergströmPontus Ljung
 Urjalan Hevosurheilijat ryPeto - Postin-Kuva39
19Pauliina PottonenLegenda
11:03Tuomarinkylän Ratsastajat ryLeons - Princis28
20Reija VähätaloWouter
 Kangasalan Ratsastajat ryLandino - Primo Des Bruyeres49
21Maria MetsäKutuniemen Helmi
 Kangasalan Ratsastajat ryKelmi - Jonne26
22Pia BosUnkas
 Kangasalan Ratsastajat ryIvian - Marialva48
23Marja-Riitta VannasCardon
 Vesilahden Seudun RatsastajatCardos - Donnerhall12
24Frida BjörkmanMaster IV
 Ypäjän Ratsastajat ryMichellino - Helenikos xx32
25Juulia JylhäväFelicity
 Tampereen Ratsastusseura ryFriendship - Wenzel I22
26Katja LainePop Diiva
 Karkkilan Ratsastajat ryRokki-Tähti - Poika-Siro40
27Marja-Leena IvenPrivatdetektiv
 Ratsastusseura Equus ryPaco Rabanne Ger 94 - Rothschild J 6341
28Katja PassojaPara Mi
11:57Luoteis-Satakunnan RatsastajatParadiesvogel - Don Alfredo37
29Leena TervakorpiDiadal
 Riihimäen Ratsastajat ryGressini - 1861 Hatalom17
30Barbro MattssonAxells Danny Kay
 Turun Seudun Ratsastajat ryMackay - Granit5
31Nora NiiranenDalibouhr
 Kangasalan Ratsastajat ryTuntematon Ori16
32Sanja SäpyskäMaranello
 Kangasalan Ratsastajat ryUno - Ero-Liippa31
33Hanna LeskinenHenry II
 Kangasalan Ratsastajat ryHermelin - Helk24
34Reija VähätaloAperikles
 Kangasalan Ratsastajat ryAmper - Delfiin Ex Delfins2
35Jaana SaarelaCheerly Yours 2056
 Tallitiimi Tt ryChablis 80 - May Sherif 6413
36Nora AaltonenDissos
 Kangasalan Ratsastajat ryDionysos - Louis Heslegard18
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport