Kangasalan Ratsastajat 23.5.2010
EQUIPE tietojärjestelmä: Viimeisin lähtölista 21.5.2010 lk. 1:11:
Luokka 1 - Este 70cm arv. A.1.0 Kategoria 2 + 1 + H
Luokka 2 - Este 80 cm arv. A.2.0 Kategoria 2 + 1 + H
Luokka 3 - Este 90 cm arv. 367.1 (A2/A2) Kategoria 2 + 1 + H
Luokka 4 - Este 100 cm arv. A.2.0 Kategoria 2 + 1 + H
Luokka 5 - Este 110 cm arv. 367.2 (A2/C)
Luokka 6 - Este 120 cm arv. A.2.0

Luokka 1 - Este 70cm arv. A.1.0 Kategoria 2 + 1 + H
Kangasalan Ratsastajat
Esteratsastuksen seura- ja aluekilpailu 23.5.2010
Seurakilpailuluokka
29 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Oiva Viitanen
Kilpailunjohtaja: Ari Eriksson
 
RatsastajaHevonen
KasvattajaSuku 
Saara RajamäkiPinkcat
Tallitiimi Tt ryV.V. Kongo - Hedlanda Meteor 5 NF 
Piia SalminenZagi
Tampereen Ratsastusseura ryTuntematon Ori 
Saara RautioEpona
Tampereen Ratsastusseura ry  
Veera SulosaariCurioso
Laaksolan Ratsastusseura ryArtist - Silver Dream 43 
Tiia VirtanenEtoile Enchantee
Tampereen Ratsastusseura ry  
Annamari JaaksiRessu
Tampereen Ratsastusseura ry  
Nelli EdgrenReesia
Lempäälän Ratsastusseura ry  
Katariina PitkänenGraffity
Tampereen Ratsastusseura ryGalop - Esko-Jack 
Sanna SaanilahtiMöte
Kangasalan Ratsastajat ryMalahiit - Roman 
Viivi SeppäläLunnalyckans Artist Swe 34 NF
Ratsastusseura Varsa ryWilloway Goldigger - Stardust 
Hanna UusitaloProvidence's Son
Niinisalon Ratsastajat ryPeveril Providence 1 - Mudeford Brown David 
Anna NasibBlackrose Hester
Laaksolan Ratsastusseura ryBracklin Rob Roy - Tebay Cambell Ton VI 
Hanna VälimäkiNelly Swe
Ylöjärven Ratsastajat ry  
Anette PuolakkaRoman
Laaksolan Ratsastusseura ry  
Tiina LankinenRasa .
Laaksolan Ratsastusseura ry  
Satu KäkeläOi Saga
Urheilurats.Seura Tammer Rider  
Heini PiitulainenGucci Rush
Kangasalan Ratsastajat ryGardegeneral - Maratons 
Katri KlingaKoto Väläys
Hollolan Ratsastajat ryVekselin Aihe - Ilos-Poika 
Johanna KuninkaanniemiRokade
Tampereen Ratsastusseura ry  
Paula PullinenCiara
Kangasalan Ratsastajat ryCadre Noir Ger 96 - Eaglesfield xx 
Elina TamminenSamsom
Kanta-Hämeen Ratsastajat ryE Laatu-Poika - Viete 
Nora AholaVivienne
Tampereen Ratsastusseura ry  
Helena SeppäläPatsy
Kangasalan Ratsastajat ryPoju - Ukkur 
Henna-Riikka VäisänenRambo
Lempi Racing Team ry  
Nelli PerttulaAaro
Tampereen Ratsastusseura ry  
Tarja VäätäinenEl Bandidos
Mäntän Ratsastajat ryMarsch Se ox - Golden Heights xx 
Veera LehtonenCapo
Kangasalan Ratsastajat ry  
Heidi SalorantaCalvin
Virtain Ratsastajat ryCapo - Lasandos 
Anette PuolakkaRasa
Laaksolan Ratsastusseura ryMargiris - Libanas 
 
ylös

Luokka 2 - Este 80 cm arv. A.2.0 Kategoria 2 + 1 + H
Kangasalan Ratsastajat
Esteratsastuksen seura- ja aluekilpailu 23.5.2010
Seurakilpailuluokka
58 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Oiva Viitanen
Kilpailunjohtaja: Ari Eriksson
 
RatsastajaHevonen
KasvattajaSuku 
Piia SalminenZagi
Tampereen Ratsastusseura ryTuntematon Ori 
Saara RajamäkiPinkcat
Tallitiimi Tt ryV.V. Kongo - Hedlanda Meteor 5 NF 
Emmi SaarikkoBoy de Burggrave
Tampereen Ratsastusseura ryNabor 
Tiia VirtanenEtoile Enchantee
Tampereen Ratsastusseura ry  
Ida SimiläHörön Harto
Laaksolan Ratsastusseura ryVekselin Aihe - Ihme-Puli 
Anniina LeponiemiMaja V
Tampereen Ratsastusseura ryVernons Vineyard - Golden Wonder 
Emilia SalonenPrinses Beauty
Ratsastusseura Varsa ryTuntematon Ori 
Katariina PitkänenGraffity
Tampereen Ratsastusseura ryGalop - Esko-Jack 
Veera SulosaariCurioso
Laaksolan Ratsastusseura ryArtist - Silver Dream 43 
Hanna VälimäkiNelly Swe
Ylöjärven Ratsastajat ry  
Sanna SaanilahtiMöte
Kangasalan Ratsastajat ryMalahiit - Roman 
Viivi SeppäläLunnalyckans Artist Swe 34 NF
Ratsastusseura Varsa ryWilloway Goldigger - Stardust 
Emilia IkolaGilbor
Kangasalan Ratsastajat ry  
Niina IkolaSiltasaaren Sebastian
Kangasalan Ratsastajat rySiltasaaren Valentin - Tuntematon Ori 
Meri VoitilaRiinu
Tampereen Ratsastusseura ryRaksel - Rokkar 
Anna NasibBlackrose Hester
Laaksolan Ratsastusseura ryBracklin Rob Roy - Tebay Cambell Ton VI 
Jenni MiininenC's Shakira
Urheilurats.Seura Tammer RiderBazuun Swe 22 NF - Peveril Probus 
Tiia-Riitta HarilaOrtes
Keurusseudun Ratsastajat ryFalcon Se ox Sts - Elf 
Mirella PalmrothHeavenly
Tampereen Ratsastusseura ry  
Hanna UusitaloProvidence's Son
Niinisalon Ratsastajat ryPeveril Providence 1 - Mudeford Brown David 
Reija VähätaloAperikles
Kangasalan Ratsastajat ryAmper - Delfiin Ex Delfins 
Henna VuorinenOlympia Primeira
Tallitiimi Tt ryTuntematon Ori 
Karla RantanenLugers
Laaksolan Ratsastusseura ryLegions - Vezuvijs 
Veera LehtonenCapo
Kangasalan Ratsastajat ry  
Pauliina LuukkonenSeritan Onni
Satakunnan UrheiluratsastajatOnnipoika - Suikku 
Henna-Riikka VäisänenMolly
Lempi Racing Team ry  
Elina RoukalaChester III
Laaksolan Ratsastusseura ryCasanova - Fööniks 
Veronica SeniläBalt-Florete
Laaksolan Ratsastusseura ryFinals - Augusts 
Elina TamminenSamsom
Kanta-Hämeen Ratsastajat ryE Laatu-Poika - Viete 
Johanna KuninkaanniemiRokade
Tampereen Ratsastusseura ry  
Sanna LahtinenLordas
Vasamajärven Ratsastusseura ryTuntematon Ori 
Bettiina LahdensivuParys
Vasamajärven Ratsastusseura ry  
Eveliina RikkinenLatin Lover II
Kangasalan Ratsastajat ryLord Liberty G - Ambassadeur 
Anna-Kaisa VuorinenRoman .
Laaksolan Ratsastusseura ry  
Fanny KulkasFabiola Lk 2233
Tampereen Ratsastusseura ryRagnus Nld 100 - Alcatraz 
Alexandra SeniläDanga
Laaksolan Ratsastusseura ryDevejs - Arulis 
Henna KatajamaaSidnejs II
Kangasalan Ratsastajat rySentis - Dozators 
Petra KyykoskiVirkun Kihi
Laaksolan Ratsastusseura ryKihi T - Vieterin-Vilo 
Emma HaalahtiOrions
Laaksolan Ratsastusseura ryTuntematon Ori 
Annika LehtonenHopkins
Laaksolan Ratsastusseura ryHilton II Nld 103 - Champ Of Class 
Taru RaukolaSunshine Lady
Kangasalan Ratsastajat ryLoutano - Alcatraz 
Anu AhoHansa
Lempi Racing Team rySamuli - Apeli 
Satu KäkeläOi Saga
Urheilurats.Seura Tammer Rider  
Jaana Hanhonen-HeleniusBalt Highway
Tampereen Ratsastusseura ryTuntematon Ori 
Renja AarnioGrete
Tampereen Ratsastusseura ryGinsberg - Grand Ferdinand II 
Oili TamminenLord-dzims
Kanta-Hämeen Ratsastajat ry  
Anna-Liisa LammiPulmun Hurja
Niinisalon Ratsastajat ryHermeli - K.K. Kössi 
Tarja VäätäinenEl Bandidos
Mäntän Ratsastajat ryMarsch Se ox - Golden Heights xx 
Heini PiitulainenGucci Rush
Kangasalan Ratsastajat ryGardegeneral - Maratons 
Heidi SalorantaCalvin
Virtain Ratsastajat ryCapo - Lasandos 
Katri KlingaKoto Väläys
Hollolan Ratsastajat ryVekselin Aihe - Ilos-Poika 
Nelli PerttulaAaro
Tampereen Ratsastusseura ry  
Nora AholaVivienne
Tampereen Ratsastusseura ry  
Paula PullinenCiara
Kangasalan Ratsastajat ryCadre Noir Ger 96 - Eaglesfield xx 
Anne LeinonenSaran Ihmemies
Tampereen Ratsastusseura rySimo Sukkela - Jovili 
Carita IjäsElmo Jeejee
Tampereen Ratsastusseura ryAntin Poku - Jonnen-Jarru 
Saara MaunulaDerbija
Tampereen Ratsastusseura ryDaugavietis - Bobruisks xx 
Mirella PalmrothAstuuria
Tampereen Ratsastusseura ryEttur - Muzokant 
 
ylös

Luokka 3 - Este 90 cm arv. 367.1 (A2/A2) Kategoria 2 + 1 + H
Kangasalan Ratsastajat
Esteratsastuksen seura- ja aluekilpailu 23.5.2010
Aluekilpailuluokka
59 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Oiva Viitanen
Kilpailunjohtaja: Ari Eriksson
 
RatsastajaHevonen
KasvattajaSukuHevosnro
Sami JukkaTiramisu V/D Waterhoeve
Riihimäen Ratsastajat ryTuntematon Ori100
Emmi SaarikkoBoy de Burggrave
Tampereen Ratsastusseura ryNabor14
Roosa RajamäkiYvonne Albertha
Tallitiimi Tt ryWester Aikema's Norb - Flora's Hof Minstrel112
Sanna KaivantoDouble Daisy 76 Rp
Urheilurats.Seura Tammer RiderPyrrhus III 59 - Cawdor Hywel29
Minni TakalaHembys Apollinaire
Laaksolan Ratsastusseura ryMiclas Activ - Skogs Max41
Ida SimiläHörön Harto
Laaksolan Ratsastusseura ryVekselin Aihe - Ihme-Puli44
Maiju MäkiSandstorm II
Urheilurats.Seura Tammer RiderTuntematon Ori86
Niina IkolaSiltasaaren Sebastian
Kangasalan Ratsastajat rySiltasaaren Valentin - Tuntematon Ori93
Tiia-Riitta HarilaOrtes
Keurusseudun Ratsastajat ryFalcon Se ox Sts - Elf67
Anniina LeponiemiMaja V
Tampereen Ratsastusseura ryVernons Vineyard - Golden Wonder59
Meri VoitilaRiinu
Tampereen Ratsastusseura ryRaksel - Rokkar81
Emilia SalonenPrinses Beauty
Ratsastusseura Varsa ryTuntematon Ori74
Pinja LiljaFarah-Diba
Ypäjän Ratsastajat ryJuravel ox - PR.Abdullah Nomar Vh35
Jenni MiininenC's Shakira
Urheilurats.Seura Tammer RiderBazuun Swe 22 NF - Peveril Probus16
Eveliina RikkinenLatin Lover II
Kangasalan Ratsastajat ryLord Liberty G - Ambassadeur51
Johanna ReilinKlasika
Tampereen Ratsastusseura ryKumach xx - Sadko47
Alisa RautiainenBretti
Tampereen Ratsastusseura ryPoroh - Vaterpas15
Henna KatajamaaSidnejs II
Kangasalan Ratsastajat rySentis - Dozators92
Petra KyykoskiVirkun Kihi
Laaksolan Ratsastusseura ryKihi T - Vieterin-Vilo106
Taru RaukolaSunshine Lady
Kangasalan Ratsastajat ryLoutano - Alcatraz98
Maria KyröläFairly Gino
Vesilahden Seudun RatsastajatLancetto Nld 93 - Grannus34
Carita IjäsElmo Jeejee
Tampereen Ratsastusseura ryAntin Poku - Jonnen-Jarru31
Katariina JukkaEmanuelis
Riihimäen Ratsastajat ryEtiudas Eskado - Dublinas32
Eve LeppänenFürst Ferdinand
Urheilurats.Seura Tammer RiderFaveur - Pit I36
Emma HaalahtiOrions
Laaksolan Ratsastusseura ryTuntematon Ori66
Tiina ViljamaaWeltinus
Tampereen Ratsastusseura ryWells Fargo - Argentinus107
Veera SorriAvenida 11
Ratsastusseura MT-Team ry 9
Lotta OjalaMy Queen Charlotte 1827
Ratsastusseura Varsa ryMozart II 79 - Marcon62
Pauliina LuukkonenSeritan Onni
Satakunnan UrheiluratsastajatOnnipoika - Suikku88
Sanna LahtinenLordas
Vasamajärven Ratsastusseura ryTuntematon Ori55
Ida KylmänenAvangards
Urjalan Hevosurheilijat ryAvalanss - Akots8
Reija VähätaloAperikles
Kangasalan Ratsastajat ryAmper - Delfiin Ex Delfins4
Emmi VuolaDon-Lando
Vasamajärven Ratsastusseura ryDonnerbube II - Lakmuss28
Iiris SorriSeute Deern
Ratsastusseura MT-Team ry 89
Anniina LehtonenNovele
Kanta-Hämeen Ratsastajat ryNazjif - Volts64
Karla RantanenLugers
Laaksolan Ratsastusseura ryLegions - Vezuvijs58
Elli VernikosSivutuli
Tampereen Ratsastusseura rySivuri - V.T. Ajatus95
Veronica SeniläBalt-Florete
Laaksolan Ratsastusseura ryFinals - Augusts11
Mirella HietakangasCallista
Tallitiimi Tt ryCasanova - Aston xx17
Henna VuorinenOlympia Primeira
Tallitiimi Tt ryTuntematon Ori65
Anniina RantalaNavajette
Hollolan Ratsastajat ryCorde Lamour - Landzauber63
Annika LehtonenHopkins
Laaksolan Ratsastusseura ryHilton II Nld 103 - Champ Of Class43
Sini LehtinenMichelangelo
Tallitiimi Tt ryTam-Tam - Vartop61
Saara MaunulaDerbija
Tampereen Ratsastusseura ryDaugavietis - Bobruisks xx26
Renja AarnioGrete
Tampereen Ratsastusseura ryGinsberg - Grand Ferdinand II39
Jenna KaaresmaaEldehna
Luoteis-Satakunnan RatsastajatMarlo - Landfrieden30
Elina RoukalaChester III
Laaksolan Ratsastusseura ryCasanova - Fööniks20
Oona PuustinenShade Of Jackpot
Kangasalan Ratsastajat ryTuntematon Ori - Reval90
Kaisa KiviniittyToniino
Lempi Racing Team rySuikku - Pajatso101
Mirella PalmrothAstuuria
Tampereen Ratsastusseura ryEttur - Muzokant6
Tiina PirttijokiAllison
Goodwill Riders ryPainter's Row xx - Akzent II3
Jaana Hanhonen-HeleniusBalt Highway
Tampereen Ratsastusseura ryTuntematon Ori10
Alexandra SeniläDanga
Laaksolan Ratsastusseura ryDevejs - Arulis25
Jolanda ArelaSuper Gorma
Tampereen Ratsastusseura ryJacorde - Lector99
Alexiina AhonkiviQuite Beautiful
Urheilurats.Seura Tammer RiderQuite Easy - Lord Calando77
Tiina LehtonenSir Roi
Kyrösjärven Ratsastajat rySingular Joter - Quasi Roi94
Ilari OeschVendetta R
Kangasalan Ratsastajat ryDarco104
Anniina KaivantoHickory Wood
Urheilurats.Seura Tammer RiderKönigin's Sohn Ks 69 - Voltaire42
Jenna RajalampiJust Elena
Kangasalan Ratsastajat ryEhrenwort - Pinocchio46
 
ylös

Luokka 4 - Este 100 cm arv. A.2.0 Kategoria 2 + 1 + H
Kangasalan Ratsastajat
Esteratsastuksen seura- ja aluekilpailu 23.5.2010
Aluekilpailuluokka
56 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Oiva Viitanen
Kilpailunjohtaja: Ari Eriksson
 
RatsastajaHevonen
KasvattajaSuku 
Roosa RajamäkiYvonne Albertha
Tallitiimi Tt ryWester Aikema's Norb - Flora's Hof Minstrel 
Sami JukkaTiramisu V/D Waterhoeve
Riihimäen Ratsastajat ryTuntematon Ori 
Annika KankaansivuVanilla Man
Kangasalan Ratsastajat ryTuntematon Ori 
Sanna KaivantoDouble Daisy 76 Rp
Urheilurats.Seura Tammer RiderPyrrhus III 59 - Cawdor Hywel 
Sanna JärvinenJenifer Countess Of Fairytale
Kangasalan Ratsastajat ryPeveril Providence 1 - Ricardo Zaccardi 15 
Maiju MäkiSandstorm II
Urheilurats.Seura Tammer RiderTuntematon Ori 
Minni TakalaHembys Apollinaire
Laaksolan Ratsastusseura ryMiclas Activ - Skogs Max 
Jasmin Ranta-AhoPoetry Piana
Tampereen Ratsastusseura ryPavarotti van de Hel - Rubinstein I 
Reija VähätaloWouter
Kangasalan Ratsastajat ryLandino - Primo Des Bruyeres 
Pinja LiljaDesiree II
Ypäjän Ratsastajat ryAlabaster - Grafenstein 
Suvi SalomaaEvita VII 2352
Ylöjärven Ratsastajat ryLegendaer I - Literat 
Oona PuustinenShade Of Jackpot
Kangasalan Ratsastajat ryTuntematon Ori - Reval 
Tiina PirttijokiAllison
Goodwill Riders ryPainter's Row xx - Akzent II 
Annika LindholmAfricana
Ypäjän Ratsastajat ryMonte Cassino - Akzent II 
Mikko AartioGünter
Urheilurats.Seura Tammer Rider  
Sofia VernikosLichtblick
Tampereen Ratsastusseura ryRant xx Sts - Lavallo 66 
Nelli-Sofia TarvajärviAsk
Iron Team Riders ryFeliciano - Anart 
Lotta OjalaMy Queen Charlotte 1827
Ratsastusseura Varsa ryMozart II 79 - Marcon 
Satu SaarniKlassique Du Gue
Tampereen Ratsastusseura ryDarco - Uriel 
Alisa RautiainenBretti
Tampereen Ratsastusseura ryPoroh - Vaterpas 
Anniina RantalaCret
Hollolan Ratsastajat ryCarry's Son - Premium 
Jenna KaaresmaaEldehna
Luoteis-Satakunnan RatsastajatMarlo - Landfrieden 
Heidi KorppooPynura 2466
Urheilurats.Seura Tammer RiderCandillo - Liostro 
Sini LehtinenMichelangelo
Tallitiimi Tt ryTam-Tam - Vartop 
Mirella HietakangasCallista
Tallitiimi Tt ryCasanova - Aston xx 
Veera SorriAvenida 11
Ratsastusseura MT-Team ry  
Milja SeppäläLazzaroni
Ratsastusseura Tavastia ryLandor S - Zeus 
Miira KiianmiesAldebaran II
Hollolan Ratsastajat ryAdeptus - Feuertanz II 
Emmi VuolaDon-Lando
Vasamajärven Ratsastusseura ryDonnerbube II - Lakmuss 
Elli VernikosSivutuli
Tampereen Ratsastusseura rySivuri - V.T. Ajatus 
Tiia SyrjäläLemorsa G
Urheilurats.Seura Tammer Rider  
Maria KyröläFairly Gino
Vesilahden Seudun RatsastajatLancetto Nld 93 - Grannus 
Marika JussilaWild Venture
Lahden Ratsastajat ryChablis 80 - Rigoletto 
Lotta NikkiläRobinsson
Kangasalan Ratsastajat ryRobin Z - Iran 
Outi KorppooCiruna 2126
Urheilurats.Seura Tammer RiderCapitol II - Coriall 
Tiina ViljamaaWeltinus
Tampereen Ratsastusseura ryWells Fargo - Argentinus 
Susanna MäkipääLuck Now
Vasamajärven Ratsastusseura ryLakmus - Dinaar 
Emmi HakalaRumbella
Hollolan Ratsastajat ryRumbel - Lukas 
Anniina LehtonenNovele
Kanta-Hämeen Ratsastajat ryNazjif - Volts 
Piia ViitanenMangust
Kangasalan Ratsastajat ryGordon - Oreol 
Heidi Aarnio-PitkänenCapitolo
Riihimäen Ratsastajat ryCapitol I - Tumbled xx 
Kati ÄärynenYo-Yo Z
Ypäjän Ratsastajat ryVelusinus R - Come On 
Eve LeppänenFürst Ferdinand
Urheilurats.Seura Tammer RiderFaveur - Pit I 
Jenna RajalampiGledisa
Kangasalan Ratsastajat ryGardegeneral - Altaj ox 
Piia LemmettyPallas II
Ss-Riders-92 ryPoedinok - Hüpik 
Susanna KankaansivuSprengladung
Kangasalan Ratsastajat ryLados Brd 102 - Sandro 
Jasmin Ranta-AhoSchalimar de Conte
Tampereen Ratsastusseura ryWeltcup Brd 78 - Ergo xx 
Ilari OeschVendetta R
Kangasalan Ratsastajat ryDarco 
Pinja LiljaCointreau
Ypäjän Ratsastajat ryCarbid - Archipel 
Iiris SorriSeute Deern
Ratsastusseura MT-Team ry  
Noora TyniVihar
Kangasalan Ratsastajat ryTuntematon Ori 
Melina AaltoPoeem
Tampereen Ratsastusseura ryLancet - Huzaar 
Linda MontonenSo Unique K
Urheilurats.Seura Tammer RiderMr Blue - Triton 
Ida KylmänenAvangards
Urjalan Hevosurheilijat ryAvalanss - Akots 
Tiina LehtonenSir Roi
Kyrösjärven Ratsastajat rySingular Joter - Quasi Roi 
Johanna ReilinKlasika
Tampereen Ratsastusseura ryKumach xx - Sadko 
 
ylös

Luokka 5 - Este 110 cm arv. 367.2 (A2/C)
Kangasalan Ratsastajat
Esteratsastuksen seura- ja aluekilpailu 23.5.2010
Aluekilpailuluokka
41 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Oiva Viitanen
Kilpailunjohtaja: Ari Eriksson
 
RatsastajaHevonen
KasvattajaSuku 
Valtteri ReilinDalida Vm
Tampereen Ratsastusseura rySheyenne de Baugy - Velcome Fontaine 
Jasmin Ranta-AhoPoetry Piana
Tampereen Ratsastusseura ryPavarotti van de Hel - Rubinstein I 
Susanna KankaansivuSprengladung
Kangasalan Ratsastajat ryLados Brd 102 - Sandro 
Marika JussilaWild Venture
Lahden Ratsastajat ryChablis 80 - Rigoletto 
Sofia VernikosLichtblick
Tampereen Ratsastusseura ryRant xx Sts - Lavallo 66 
Linda MontonenSo Unique K
Urheilurats.Seura Tammer RiderMr Blue - Triton 
Annika LindholmAfricana
Ypäjän Ratsastajat ryMonte Cassino - Akzent II 
Saara KarhuPinewood Salem Alekum x Sts
Urjalan Hevosurheilijat ryZinntaler Brd xx Sts - Zodiak Se ox Sts 
Piia ViitanenMangust
Kangasalan Ratsastajat ryGordon - Oreol 
Lotta NikkiläRobinsson
Kangasalan Ratsastajat ryRobin Z - Iran 
Veronika NutoBaro
Satakunnan Urheiluratsastajat2744 Iram - 2381 Sweet Dream xx 
Sanna LahtinenOthello
Vasamajärven Ratsastusseura ryOmer xx - Urnis 
Miira KiianmiesAldebaran II
Hollolan Ratsastajat ryAdeptus - Feuertanz II 
Reija VähätaloWouter
Kangasalan Ratsastajat ryLandino - Primo Des Bruyeres 
Anniina RantalaCret
Hollolan Ratsastajat ryCarry's Son - Premium 
Melina AaltoPoeem
Tampereen Ratsastusseura ryLancet - Huzaar 
Jenna RajalampiGledisa
Kangasalan Ratsastajat ryGardegeneral - Altaj ox 
Minna HaikkaPylos
Kangasalan Ratsastajat ryTurban Rose - Little Boy 
Milja SeppäläLazzaroni
Ratsastusseura Tavastia ryLandor S - Zeus 
Noora TyniVihar
Kangasalan Ratsastajat ryTuntematon Ori 
Hanna MäkeläPiroga
Ratsastusseura Tavastia ryRevel - Golem 
Laura RantalaWibault
Tampereen Ratsastusseura ryLupicor - Nimmerdor 
Susanna MäkipääLuck Now
Vasamajärven Ratsastusseura ryLakmus - Dinaar 
Emilia IkolaAtlantis
Kangasalan Ratsastajat ryAston xx - Delfiin Ex Delfins 
Tiia SyrjäläLemorsa G
Urheilurats.Seura Tammer Rider  
Camilla WegeliusCarismo
Hämeen Ratsastajat ryTuntematon Ori 
Anu UusinarkausVegas
Tampereen Ratsastusseura ryWef - Arsenal xx 
Satu SaarniKlassique Du Gue
Tampereen Ratsastusseura ryDarco - Uriel 
Nelli-Sofia TarvajärviAsk
Iron Team Riders ryFeliciano - Anart 
Mikko AartioGünter
Urheilurats.Seura Tammer Rider  
Henna-Riikka VäisänenLady Landcolt
Lempi Racing Team ryLandcolt B - Fedor 
Piia LemmettyPallas II
Ss-Riders-92 ryPoedinok - Hüpik 
Essi SolinRicarda
Ylöjärven Ratsastajat ryRamalgo Z - Top Of Class 
Pinja LiljaCointreau
Ypäjän Ratsastajat ryCarbid - Archipel 
Suvi SalomaaEvita VII 2352
Ylöjärven Ratsastajat ryLegendaer I - Literat 
Salla JokelaGoran
Tallitiimi Tt ryGimpel - Diamir 
Emmi HakalaRumbella
Hollolan Ratsastajat ryRumbel - Lukas 
Kati ÄärynenYo-Yo Z
Ypäjän Ratsastajat ryVelusinus R - Come On 
Bettiina LahdensivuLucky Strike 51
Vasamajärven Ratsastusseura ryLacros - Arturo 
Jasmin Ranta-AhoSchalimar de Conte
Tampereen Ratsastusseura ryWeltcup Brd 78 - Ergo xx 
Valtteri ReilinRiverboy
Tampereen Ratsastusseura ryRiverman - Fabulus 
 
ylös

Luokka 6 - Este 120 cm arv. A.2.0
Kangasalan Ratsastajat
Esteratsastuksen seura- ja aluekilpailu 23.5.2010
Aluekilpailuluokka
18 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Oiva Viitanen
Kilpailunjohtaja: Ari Eriksson
 
RatsastajaHevonen
KasvattajaSukuHevosnro
Annu VirkkunenRantana I
Goodwill Riders ryAcobat II - Leonid79
Essi SolinRicarda
Ylöjärven Ratsastajat ryRamalgo Z - Top Of Class80
Valtteri ReilinDalida Vm
Tampereen Ratsastusseura rySheyenne de Baugy - Velcome Fontaine24
Salla JokelaGoran
Tallitiimi Tt ryGimpel - Diamir38
Laura RantalaWibault
Tampereen Ratsastusseura ryLupicor - Nimmerdor108
Minna HaikkaPylos
Kangasalan Ratsastajat ryTurban Rose - Little Boy75
Anu UusinarkausVegas
Tampereen Ratsastusseura ryWef - Arsenal xx103
Reija VähätaloBendit
Kangasalan Ratsastajat ryBrandenburger - Dario13
Annu VirkkunenRablo (e. Status)
Goodwill Riders ryStauffenberg - Mowgli78
Bettiina LahdensivuLucky Strike 51
Vasamajärven Ratsastusseura ryLacros - Arturo57
Henna-Riikka VäisänenLady Landcolt
Lempi Racing Team ryLandcolt B - Fedor49
Hanna MäkeläPiroga
Ratsastusseura Tavastia ryRevel - Golem71
Saara KarhuShakira VIII
Urjalan Hevosurheilijat ryCanturo - Ahorn Z91
Sanna LahtinenOthello
Vasamajärven Ratsastusseura ryOmer xx - Urnis68
Veronika NutoBaro
Satakunnan Urheiluratsastajat2744 Iram - 2381 Sweet Dream xx12
Camilla WegeliusCarismo
Hämeen Ratsastajat ryTuntematon Ori19
Susanna KankaansivuLandto
Kangasalan Ratsastajat ryLinaro - Leuthen I50
Annu VirkkunenSamantha
Goodwill Riders ryLe Vainqueur - Burggraaf85
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport