Luokka 1 - Este Ristikot 30-40 cm, arv. A.1.0 Kategoria 2 + 1 + H
Kangasalan Ratsastajat
Keskiviikkokilpailut
8 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Ari Eriksson
 
LähtönroRatsastajaHevonen
 KasvattajaSukuHevosnro
1Ninni KuloVuokko
 Kangasalan Ratsastajat 80
2Tinja HalkolaF.L. Romeo
 Kangasalan Ratsastajat 15
3Roosa SukanenTuule
 Kangasalan Ratsastajat 75
4Meri PajuWhirlwind Louisa
 Tampereen Ratsastusseura 82
5Aino RukkoPate
 Kangasalan Ratsastajat 48
6Annika StenvallTietenkin
 Tampereen Ratsastusseura 73
7Anna MoilanenPikku-Hupini
 Kangasalan Ratsastajat 52
8Suvi KetolaWilgot
 Kangasalan Ratsastajat 83
 
ylös

Luokka 2 - Este 50-60 cm, arv. A.1.0 Kategoria 2 + 1 + H
Kangasalan Ratsastajat
Keskiviikkokilpailut
14 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Ari Eriksson
 
LähtönroRatsastajaHevonen
 KasvattajaSukuHevosnro
1Siiri JokinenJedidjan Clemens
 Kangasalan Ratsastajat 31
2Matilda RenttoTsempion
 Ratsastusseura Kannustin 74
3Marinka HalkolaCity Girl
 Kangasalan Ratsastajat 9
4Jenniina HalkolaF.L. Romeo
 Kangasalan Ratsastajat 15
5Meri PajuWhirlwind Louisa
 Tampereen Ratsastusseura 82
6Venla VastamaaLetyreos Angel
 Vesilahden Seudun Ratsastajat 38
7Iina RantanenOscar III
 Tampereen Ratsastusseura 47
8Jenni LehtinenRusalka Theos IV
 Vasamajärven Ratsastajat 63
9Tiina LankinenEnter II
 Kangasalan Ratsastajat 14
10Annika StenvallTietenkin
 Tampereen Ratsastusseura 73
11Suvi KetolaWilgot
 Kangasalan Ratsastajat 83
12Johanna HakalaJets
 Tampereen Ratsastusseura 32
13Anna VilkkiGoldas
 Tampereen Ratsastusseura 20
14Anne LeinonenSäämies
 Tampereen Ratsastusseura 71
 
ylös

Luokka 3 - Este 70 cm, arv. A.1.0 Kategoria 2 + 1 + H
Kangasalan Ratsastajat
Keskiviikkokilpailut
25 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Ari Eriksson
 
LähtönroRatsastajaHevonen
 KasvattajaSukuHevosnro
1Emmi SaarikkoRomeo IX
 Tampereen Ratsastusseura 62
2Heidi PyyhtiäLopik's Remy
 Kangasalan Ratsastajat 40
3Marinka HalkolaCity Girl
 Kangasalan Ratsastajat 9
4Oona KoivulaWähä-Waltteri
 Tampereen Ratsastusseura 84
5Netta PekkinenBraveheart II
 Hämeen Ratsastajat 4
6Matilda RenttoTsempion
 Ratsastusseura Kannustin 74
7Sonja LaasonenVirkun Kihi
 Laaksolan Ratsastusseura 78
8Sanna SaanilahtiMöte
 Kangasalan Ratsastajat 45
9Jarkko PelttariGracja
 Vasamajärven Ratsastajat 22
10Ella KairtamoHörön Harto
 Laaksolan Ratsastusseura 27
11Iina RantanenOscar III
 Tampereen Ratsastusseura 47
12Emilia JokijärviLady-Heidi
 Vasamajärven Ratsastajat 35
13Minttu SantamäkiAktsia EST
 Kangasalan Ratsastajat 1
14Wilma WallinVelba
 Tampereen Ratsastusseura 76
15Sara AkineriPegaza
 Kangasalan Ratsastajat 50
16Tiina LankinenEnter II
 Kangasalan Ratsastajat 14
17Saara AhoRhea VII
 Tallitiimi TT 58
18Emilia HakomäkiSidnejs II
 Kangasalan Ratsastajat 66
19Johanna HakalaJets
 Tampereen Ratsastusseura 32
20Jenna LyhteiläVendetta R
 Kangasalan Ratsastajat 77
21Oona KoivulaSt Kattryn
 Tampereen Ratsastusseura 68
22Sari LundénZirius
 Tampereen Ratsastusseura 85
23Anne LeinonenMäntyniemen Ritari
 Tampereen Ratsastusseura 44
24Hanna-Leena TerhonenSuikun Joonas
 Tampereen Ratsastusseura 69
25Minttu SantamäkiFellow KS
 Kangasalan Ratsastajat 16
 
ylös

Luokka 4A - Este 80 cm, arv. 367.1(A2/A2) Kategoria 2 + 1 + H
Kangasalan Ratsastajat
Keskiviikkokilpailut
Seuraluokka, Kangasala Cupin 2. osakilpailu
15 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Ari Eriksson
 
LähtönroRatsastajaHevonen
 KasvattajaSukuHevosnro
1Ella KairtamoFrodo III
 Laaksolan Ratsastusseura 19
2Sonja LaasonenVirkun Kihi
 Laaksolan Ratsastusseura 78
3Milja GummerusBelladonna II
 Kangasalan Ratsastajat 3
4Emilia AnsakorpiMoja
 Kangasalan Ratsastajat 43
5Heidi PyyhtiäLopik's Remy
 Kangasalan Ratsastajat 40
6Niina IkolaSiltasaaren Sebastian
 Kangasalan Ratsastajat 67
7Siiri JokinenKipras II
 Kangasalan Ratsastajat 34
8Netta PekkinenBraveheart II
 Hämeen Ratsastajat 4
9Sanni PiitulainenCherien Ville
 Kangasalan Ratsastajat 7
10Ella KairtamoHörön Harto
 Laaksolan Ratsastusseura 27
11Iida TuunanenFrodo III
 Laaksolan Ratsastusseura 19
12Emilia Ala-RantalaOroviir
 Laaksolan Ratsastusseura 46
13Rosamaria HaavistoChester III
 Laaksolan Ratsastusseura 8
14Sanni RauhalaSalina Cruz
 Laaksolan Ratsastusseura 64
15Pipsa KangasBacall
 Laaksolan Ratsastusseura 2
 
ylös

Luokka 4B - Este 80 cm, arv. A.1.0 Kategoria 2 + 1 + H
Kangasalan Ratsastajat
Keskiviikkokilpailut
Seuraluokka
23 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Ari Eriksson
 
LähtönroRatsastajaHevonen
 KasvattajaSukuHevosnro
1Julia JärvinenMithrandil
 Kangasalan Ratsastajat 42
2Emmi SaarikkoRomeo IX
 Tampereen Ratsastusseura 62
3Hilla LahdensuuCuffesgrange Silver
 Vesilahden Seudun Ratsastajat 11
4Emilia JokijärviLady-Heidi
 Vasamajärven Ratsastajat 35
5Sara AkineriPegaza
 Kangasalan Ratsastajat 50
6Anna HeikkinenRoberto Carlos
 Kangasalan Ratsastajat 59
7Heli KivimäkiHeponiemen Lilli
 Kangasalan Ratsastajat 25
8Hanna-Leena TerhonenSuikun Joonas
 Tampereen Ratsastusseura 69
9Jarna NiemiJaegergaards Cassiopeia
 Kyrösjärven Ratsastajat 29
10Jenny HaveriJawa
 Vasamajärven Ratsastajat 30
11Roosa SukanenLambada II
 Kangasalan Ratsastajat 36
12Sari LundénZirius
 Tampereen Ratsastusseura 85
13Emilia HakomäkiSidnejs II
 Kangasalan Ratsastajat 66
14Jenna LyhteiläVendetta R
 Kangasalan Ratsastajat 77
15Oona KoivulaSt Kattryn
 Tampereen Ratsastusseura 68
16Evita ViljanenMercedes
 Kangasalan Ratsastajat 41
17Riina EskolaVivahde
 Kangasalan Ratsastajat 79
18Tiina NärhiQuantaro
 Ypäjän ratsastajat 55
19Saara AhoRhea VII
 Tallitiimi TT 58
20Emilia JokijärviDiva
 Vasamajärven Ratsastajat 12
21Kati LepistöHelmen Lelu
 Kangasalan Ratsastajat 24
22Sara AkineriPearl Harbour II
 Kangasalan Ratsastajat 49
23Wilma WallinVelba
 Tampereen Ratsastusseura 76
 
ylös

Luokka 5 - Este 90 cm, arv. A.1.0 Kategoria 2 + 1 + H
Kangasalan Ratsastajat
Keskiviikkokilpailut
Seuraluokka
31 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Ari Eriksson
 
LähtönroRatsastajaHevonen
 KasvattajaSukuHevosnro
1Hilja ViertolaSaskia
 Tampereen Ratsastusseura 65
2Niina IkolaSiltasaaren Sebastian
 Kangasalan Ratsastajat 67
3Milja GummerusBelladonna II
 Kangasalan Ratsastajat 3
4Anna MajalaElieta van Ter Sted
 Ruoveden ratsastajat 13
5Maija RahkonenPirouette
 Tampereen Ratsastusseura 53
6Sofia KondratievPuhtin Tahti
 Kangasalan Ratsastajat 54
7Emmi SaarikkoHorsemosens Milano
 Tampereen Ratsastusseura 26
8Hilja ViertolaGolden Heart
 Tampereen Ratsastusseura 21
9Anna ViljakkaFidelicja
 Tampereen Ratsastusseura 17
10Emilia JokijärviDiva
 Vasamajärven Ratsastajat 12
11Elena TyyneläFiesta III
 Laaksolan Ratsastusseura 18
12Sara AkineriPearl Harbour II
 Kangasalan Ratsastajat 49
13Suvi-Tuuli MäkinenLiadhann Praline
 Kangasalan Ratsastajat 39
14Anna HeikkinenRoberto Carlos
 Kangasalan Ratsastajat 59
15Riina EskolaVivahde
 Kangasalan Ratsastajat 79
16Pia VakkilaT&K Coin
 Kangasalan Ratsastajat 72
17Ida SalakkaIbrant xx
 Kangasalan Ratsastajat 28
18Susanne HanwegRemember
 Kangasalan Ratsastajat 57
19Essi KailaWanderburg
 Tampereen Ratsastusseura 81
20Sari-Anna LeppänenRock Electra
 Tampereen Ratsastusseura 60
21Pipsa KangasBacall
 Laaksolan Ratsastusseura 2
22Tiina NärhiQuantaro
 Ypäjän ratsastajat 55
23Rosamaria HaavistoChester III
 Laaksolan Ratsastusseura 8
24Jarna NiemiJaegergaards Cassiopeia
 Kyrösjärven Ratsastajat 29
25Paula PuuraFiesta III
 Laaksolan Ratsastusseura 18
26Anna MajalaQuito
 Ruoveden ratsastajat 56
27Anna ViljakkaCrescent Moon
 Tampereen Ratsastusseura 10
28Sanni RauhalaSalina Cruz
 Laaksolan Ratsastusseura 64
29Emilia Ala-RantalaOroviir
 Laaksolan Ratsastusseura 46
30Emmi SaarikkoPenan Huila
 Tampereen Ratsastusseura 51
31Jenny HaveriJawa
 Vasamajärven Ratsastajat 30
 
ylös

Luokka 6 - Este 100 cm, arv. A.1.0 Kategoria 1 + H
Kangasalan Ratsastajat
Keskiviikkokilpailut
Seuraluokka
8 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Ari Eriksson
 
LähtönroRatsastajaHevonen
 KasvattajaSukuHevosnro
1Sofia KondratievPuhtin Tahti
 Kangasalan Ratsastajat 54
2Susanne HanwegRemember
 Kangasalan Ratsastajat 57
3Pia VakkilaT&K Coin
 Kangasalan Ratsastajat 72
4Ida SalakkaIbrant xx
 Kangasalan Ratsastajat 28
5Arttu KotilainenHeilikan Heitto
 Kangasalan Ratsastajat 23
6Roosa AarnioBrigant van het Oorlandhof
 Kangasalan Ratsastajat 5
7Jenna RajalampiLast Man's Melody
 Kangasalan Ratsastajat 37
8Emilia IkolaJolly Dokus
 Kangasalan Ratsastajat 33
 
ylös

Luokka 7 - Este 110 cm, arv. A.1.0
Kangasalan Ratsastajat
Keskiviikkokilpailut
Seuraluokka
2 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Ari Eriksson
 
LähtönroRatsastajaHevonen
 KasvattajaSukuHevosnro
1Paula PullinenSweet Lagos
 Kangasalan Ratsastajat 70
2Saara MaunulaCharondo
 Tampereen Ratsastusseura 6
 
ylös

Luokka 8 - Este 120 cm, arv. A.1.0
Kangasalan Ratsastajat
Keskiviikkokilpailut
Seuraluokka
2 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Ari Eriksson
 
LähtönroRatsastajaHevonen
 KasvattajaSukuHevosnro
1Veera LehtonenRoderie
 Kangasalan Ratsastajat 61
2Saara MaunulaCharondo
 Tampereen Ratsastusseura 6
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport