Luokka 1 - Este Ristikot 30-40 cm, arv. A.1.0 Kategoria 2 + 1 + H
Kangasalan Ratsastajat
Keskiviikkokilpailut
8 ilmoittautuminen, 7 lähtöä, 2 Sijoittuu
Pj. tuomari: Ari Eriksson
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoEste
 KasvattajaSukuVirheAika
1Ninni KuloVuokko  
 Kangasalan Ratsastajat 079,41
1Tinja HalkolaF.L. Romeo  
 Kangasalan Ratsastajat 076,40
1Aino RukkoPate  
 Kangasalan Ratsastajat 078,59
 
4Anna MoilanenPikku-Hupini  
 Kangasalan Ratsastajat 863,75
5Annika StenvallTietenkin  
 Tampereen Ratsastusseura 15105,36
6Meri PajuWhirlwind Louisa  
 Tampereen Ratsastusseura Ute. 
6Suvi KetolaWilgot  
 Kangasalan Ratsastajat Ute. 
 Roosa SukanenTuule  
 Kangasalan Ratsastajat   
 
ylös

Luokka 2 - Este 50-60 cm, arv. A.1.0 Kategoria 2 + 1 + H
Kangasalan Ratsastajat
Keskiviikkokilpailut
14 ilmoittautuminen, 14 lähtöä, 4 Sijoittuu
Pj. tuomari: Ari Eriksson
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoEste
 KasvattajaSukuVirheAika
1Siiri JokinenJedidjan Clemens  
 Kangasalan Ratsastajat 056,34
1Matilda RenttoTsempion  
 Ratsastusseura Kannustin 060,40
1Marinka HalkolaCity Girl  
 Kangasalan Ratsastajat 077,19
1Jenniina HalkolaF.L. Romeo  
 Kangasalan Ratsastajat 075,24
1Venla VastamaaLetyreos Angel  
 Vesilahden Seudun Ratsastajat 057,40
1Iina RantanenOscar III  
 Tampereen Ratsastusseura 063,28
1Tiina LankinenEnter II  
 Kangasalan Ratsastajat 076,15
1Anna VilkkiGoldas  
 Tampereen Ratsastusseura 065,74
 
9Suvi KetolaWilgot  
 Kangasalan Ratsastajat 464,19
9Johanna HakalaJets  
 Tampereen Ratsastusseura 465,41
11Jenni LehtinenRusalka Theos IV  
 Vasamajärven Ratsastajat 684,38
12Meri PajuWhirlwind Louisa  
 Tampereen Ratsastusseura 789,25
13Annika StenvallTietenkin  
 Tampereen Ratsastusseura 1265,56
14Anne LeinonenSäämies  
 Tampereen Ratsastusseura Ute. 
 
ylös

Luokka 3 - Este 70 cm, arv. A.1.0 Kategoria 2 + 1 + H
Kangasalan Ratsastajat
Keskiviikkokilpailut
26 ilmoittautuminen, 23 lähtöä, 6 Sijoittuu
Pj. tuomari: Ari Eriksson
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoEste
 KasvattajaSukuVirheAika
1Heidi PyyhtiäLopik's Remy  
 Kangasalan Ratsastajat 062,29
1Marinka HalkolaCity Girl  
 Kangasalan Ratsastajat 065,44
1Oona KoivulaWähä-Waltteri  
 Tampereen Ratsastusseura 070,28
1Netta PekkinenBraveheart II  
 Hämeen Ratsastajat 059,72
1Matilda RenttoTsempion  
 Ratsastusseura Kannustin 063,82
1Sanna SaanilahtiMöte  
 Kangasalan Ratsastajat 060,66
1Ella KairtamoHörön Harto  
 Laaksolan Ratsastusseura 055,93
1Iina RantanenOscar III  
 Tampereen Ratsastusseura 063,88
1Sonja LaasonenVirkun Kihi  
 Laaksolan Ratsastusseura 057,68
1Jarna NiemiJaegergaards Cassiopeia  
 Kyrösjärven Ratsastajat 069,60
1Minttu SantamäkiAktsia EST  
 Kangasalan Ratsastajat 051,81
1Wilma WallinVelba  
 Tampereen Ratsastusseura 063,56
1Sara AkineriPegaza  
 Kangasalan Ratsastajat 075,03
1Tiina LankinenEnter II  
 Kangasalan Ratsastajat 078,94
1Johanna HakalaJets  
 Tampereen Ratsastusseura 070,10
1Oona KoivulaSt Kattryn  
 Tampereen Ratsastusseura 065,41
1Hanna-Leena TerhonenSuikun Joonas  
 Tampereen Ratsastusseura 066,84
1Minttu SantamäkiFellow KS  
 Kangasalan Ratsastajat 052,25
 
19Emilia HakomäkiSidnejs II  
 Kangasalan Ratsastajat 182,37
20Jarkko PelttariGracja  
 Vasamajärven Ratsastajat 464,62
21Sari LundénZirius  
 Tampereen Ratsastusseura 871,60
22Jenna LyhteiläVendetta R  
 Kangasalan Ratsastajat Ute. 
22Anne LeinonenMäntyniemen Ritari  
 Tampereen Ratsastusseura Ute. 
 Emmi SaarikkoRomeo IX  
 Tampereen Ratsastusseura   
 Emilia JokijärviLady-Heidi  
 Vasamajärven Ratsastajat   
 Saara AhoRhea VII  
 Tallitiimi TT   
 
ylös

Luokka 4A - Este 80 cm, arv. 367.1(A2/A2) Kategoria 2 + 1 + H
Kangasalan Ratsastajat
Keskiviikkokilpailut
Seuraluokka, Kangasala Cupin 2. osakilpailu
15 ilmoittautuminen, 14 lähtöä, 4 Sijoittuu
Pj. tuomari: Ari Eriksson
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 KasvattajaSukuVirheAikaVirheAika
1Milja GummerusBelladonna II   
 Kangasalan Ratsastajat 056,72031,10
2Pipsa KangasBacall   
 Laaksolan Ratsastusseura 056,44035,41
3Sanni RauhalaSalina Cruz   
 Laaksolan Ratsastusseura 055,50037,03
4Netta PekkinenBraveheart II   
 Hämeen Ratsastajat 057,15037,53
 
5Emilia Ala-RantalaOroviir   
 Laaksolan Ratsastusseura 058,80041,50
6Sanni PiitulainenCherien Ville   
 Kangasalan Ratsastajat 272,15  
7Sonja LaasonenVirkun Kihi   
 Laaksolan Ratsastusseura 454,37  
8Rosamaria HaavistoChester III   
 Laaksolan Ratsastusseura 460,22  
9Iida TuunanenFrodo III   
 Laaksolan Ratsastusseura 465,74  
10Siiri JokinenKipras II   
 Kangasalan Ratsastajat 672,12  
11Ella KairtamoFrodo III   
 Laaksolan Ratsastusseura Ute.   
11Heidi PyyhtiäLopik's Remy   
 Kangasalan Ratsastajat Ute.   
11Niina IkolaSiltasaaren Sebastian   
 Kangasalan Ratsastajat Ute.   
11Ella KairtamoHörön Harto   
 Laaksolan Ratsastusseura Ute.   
 Emilia AnsakorpiMoja   
 Kangasalan Ratsastajat     
 
ylös

Luokka 4B - Este 80 cm, arv. A.1.0 Kategoria 1 + H
Kangasalan Ratsastajat
Keskiviikkokilpailut
Seuraluokka
22 ilmoittautuminen, 19 lähtöä, 5 Sijoittuu
Pj. tuomari: Ari Eriksson
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoEste
 KasvattajaSukuVirheAika
1Julia JärvinenMithrandil  
 Kangasalan Ratsastajat 060,04
1Hilla LahdensuuCuffesgrange Silver  
 Vesilahden Seudun Ratsastajat 060,81
1Jarna NiemiJaegergaards Cassiopeia  
 Kyrösjärven Ratsastajat 063,91
1Jenny HaveriJawa  
 Vasamajärven Ratsastajat 054,00
1Wilma WallinVelba  
 Tampereen Ratsastusseura 064,97
1Sari LundénZirius  
 Tampereen Ratsastusseura 064,31
1Evita ViljanenMercedes  
 Kangasalan Ratsastajat 057,72
1Tiina NärhiQuantaro  
 Ypäjän ratsastajat 062,90
1Emilia JokijärviDiva  
 Vasamajärven Ratsastajat 061,06
1Kati LepistöHelmen Lelu  
 Kangasalan Ratsastajat 065,75
 
11Sara AkineriPegaza  
 Kangasalan Ratsastajat 467,69
11Anna HeikkinenRoberto Carlos  
 Kangasalan Ratsastajat 466,59
11Oona KoivulaSt Kattryn  
 Tampereen Ratsastusseura 464,88
11Riina EskolaVivahde  
 Kangasalan Ratsastajat 463,44
11Sara AkineriPearl Harbour II  
 Kangasalan Ratsastajat 464,66
16Heli KivimäkiHeponiemen Lilli  
 Kangasalan Ratsastajat 672,90
16Emilia HakomäkiSidnejs II  
 Kangasalan Ratsastajat 672,78
18Hanna-Leena TerhonenSuikun Joonas  
 Tampereen Ratsastusseura 867,75
19Jenna LyhteiläVendetta R  
 Kangasalan Ratsastajat Ute. 
 Emilia JokijärviLady-Heidi  
 Vasamajärven Ratsastajat   
 Roosa SukanenLambada II  
 Kangasalan Ratsastajat   
 Saara AhoRhea VII  
 Tallitiimi TT   
 
ylös

Luokka 5 - Este 90 cm, arv. A.1.0 Kategoria 2 + 1 + H
Kangasalan Ratsastajat
Keskiviikkokilpailut
Seuraluokka
30 ilmoittautuminen, 25 lähtöä, 7 Sijoittuu
Pj. tuomari: Ari Eriksson
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoEste
 KasvattajaSukuVirheAika
1Milja GummerusBelladonna II  
 Kangasalan Ratsastajat 060,38
1Maija RahkonenPirouette  
 Tampereen Ratsastusseura 062,21
1Sofia KondratievPuhtin Tahti  
 Kangasalan Ratsastajat 066,57
1Emmi SaarikkoHorsemosens Milano  
 Tampereen Ratsastusseura 059,93
1Elena TyyneläFiesta III  
 Laaksolan Ratsastusseura 054,16
1Sari-Anna LeppänenRock Electra  
 Tampereen Ratsastusseura 058,28
1Pipsa KangasBacall  
 Laaksolan Ratsastusseura 061,19
1Tiina NärhiQuantaro  
 Ypäjän ratsastajat 064,72
1Paula PuuraFiesta III  
 Laaksolan Ratsastusseura 054,59
1Anna MajalaQuito  
 Ruoveden ratsastajat 061,20
1Emmi SaarikkoPenan Huila  
 Tampereen Ratsastusseura 060,03
 
12Pia VakkilaT&K Coin  
 Kangasalan Ratsastajat 275,41
12Essi KailaWanderburg  
 Tampereen Ratsastusseura 272,31
14Riina EskolaVivahde  
 Kangasalan Ratsastajat 466,25
14Susanne HanwegRemember  
 Kangasalan Ratsastajat 460,66
14Emilia Ala-RantalaOroviir  
 Laaksolan Ratsastusseura 458,40
17Sanni RauhalaSalina Cruz  
 Laaksolan Ratsastusseura 570,78
18Suvi-Tuuli MäkinenLiadhann Praline  
 Kangasalan Ratsastajat 675,15
19Rosamaria HaavistoChester III  
 Laaksolan Ratsastusseura 857,84
19Jenny HaveriJawa  
 Vasamajärven Ratsastajat 858,50
21Anna HeikkinenRoberto Carlos  
 Kangasalan Ratsastajat 970,14
22Sara AkineriPearl Harbour II  
 Kangasalan Ratsastajat 1178,16
23Niina IkolaSiltasaaren Sebastian  
 Kangasalan Ratsastajat Ute. 
23Anna MajalaElieta van Ter Sted  
 Ruoveden ratsastajat Ute. 
23Emilia JokijärviDiva  
 Vasamajärven Ratsastajat Ute. 
 Hilja ViertolaSaskia  
 Tampereen Ratsastusseura   
 Hilja ViertolaGolden Heart  
 Tampereen Ratsastusseura   
 Anna ViljakkaFidelicja  
 Tampereen Ratsastusseura   
 Ida SalakkaIbrant xx  
 Kangasalan Ratsastajat   
 Anna ViljakkaCrescent Moon  
 Tampereen Ratsastusseura   
 
ylös

Luokka 6 - Este 100 cm, arv. A.1.0 Kategoria 1 + H
Kangasalan Ratsastajat
Keskiviikkokilpailut
Seuraluokka
8 ilmoittautuminen, 6 lähtöä, 2 Sijoittuu
Pj. tuomari: Ari Eriksson
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoEste
 KasvattajaSukuVirheAika
1Sofia KondratievPuhtin Tahti  
 Kangasalan Ratsastajat 059,06
1Susanne HanwegRemember  
 Kangasalan Ratsastajat 058,59
 
3Jenna RajalampiLast Man's Melody  
 Kangasalan Ratsastajat 779,72
4Pia VakkilaT&K Coin  
 Kangasalan Ratsastajat 1074,50
5Roosa AarnioBrigant van het Oorlandhof  
 Kangasalan Ratsastajat Ute. 
5Emilia IkolaJolly Dokus  
 Kangasalan Ratsastajat Ute. 
 Ida SalakkaIbrant xx  
 Kangasalan Ratsastajat   
 Arttu KotilainenHeilikan Heitto  
 Kangasalan Ratsastajat   
 
ylös

Luokka 7 - Este 110 cm, arv. A.1.0
Kangasalan Ratsastajat
Keskiviikkokilpailut
Seuraluokka
2 ilmoittautuminen, 1 lähtöä
Pj. tuomari: Ari Eriksson
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoEste
 KasvattajaSukuVirheAika
 
1Saara MaunulaCharondo  
 Tampereen Ratsastusseura 061,70
 Paula PullinenSweet Lagos  
 Kangasalan Ratsastajat   
 
ylös

Luokka 8 - Este 120 cm, arv. A.1.0
Kangasalan Ratsastajat
Keskiviikkokilpailut
Seuraluokka
2 ilmoittautuminen, 2 lähtöä
Pj. tuomari: Ari Eriksson
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoEste
 KasvattajaSukuVirheAika
 
1Veera LehtonenRoderie  
 Kangasalan Ratsastajat 463,75
1Saara MaunulaCharondo  
 Tampereen Ratsastusseura 457,25
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport