Luokka 1A - Koulu Harrastajamestaruus, HeC:2
Kangasalan Ratsastajat
Seuranmestaruuskilpailut
4 ilmoittautuminen
 
LähtönroRatsastajaHevonen
 KasvattajaSukuHevosnro
1Roosa SukanenLambada II
 Kangasalan Ratsastajat 15
2Netta PekkinenBraveheart II
 Hämeen Ratsastajat 3
3Elli NieminenGraffity
 Kangasalan Ratsastajat 7
4Aada KiveläSjoek
 Kangasalan Ratsastajat 25
 
ylös

Luokka 1B - Koulu Aikuismestaruus, HeC:2
Kangasalan Ratsastajat
Seuranmestaruuskilpailut
8 ilmoittautuminen
 
LähtönroRatsastajaHevonen
 KasvattajaSukuHevosnro
1Päivi HassinenRaikas Rane
 Kangasalan Ratsastajat 22
2Hanna-Mari PekkalaAristide
 Kangasalan Ratsastajat 2
3Sanna SaanilahtiMöte
 Kangasalan Ratsastajat 19
4Kaarin JoutsiniemiHera III
 Kangasalan Ratsastajat 10
5Sara AkineriPearl Harbour II
 Kangasalan Ratsastajat 20
6Eeva-Maija NieminenLissun Torvald
 Kangasalan Ratsastajat 16
7Heli TorkkelCandelora
 Kangasalan Ratsastajat 4
8Noora KoskinenSjoek
 Kangasalan Ratsastajat 25
 
ylös

Luokka 2 - Koulu Ponimestaruus, K.N.Special
Kangasalan Ratsastajat
Seuranmestaruuskilpailut
4 ilmoittautuminen
 
RatsastajaHevonen
KasvattajaSukuHevosnro
Sanni PiitulainenZelid Rise
Kangasalan Ratsastajat 30
Elli LehtimäkiKing Pedro
Kangasalan Ratsastajat 14
Janette KuloIbris
Kangasalan Ratsastajat 12
Emilia AnsakorpiMoja
Kangasalan Ratsastajat 18
 
ylös

Luokka 3A - Koulu Suomenhevosmestaruus, HeB:0
Kangasalan Ratsastajat
Seuranmestaruuskilpailut
5 ilmoittautuminen
 
RatsastajaHevonen
KasvattajaSukuHevosnro
Kati LepistöHelmen Lelu
Kangasalan Ratsastajat 9
Oona GrönqvistSalsu
Kangasalan Ratsastajat 24
Ilona KurjonenVilon Viima
Kangasalan Ratsastajat 28
Eeva LaurilaPikku-Hupini
Kangasalan Ratsastajat 21
Tanja KorhonenTussarin Luonto
Kangasalan Ratsastajat 26
 
ylös

Luokka 3B - Koulu Juniorimestaruus, HeB:0
Kangasalan Ratsastajat
Seuranmestaruuskilpailut
2 ilmoittautuminen
 
RatsastajaHevonen
KasvattajaSukuHevosnro
Emilia IkolaGilbor
Kangasalan Ratsastajat 6
Roosa Maria TuomelaIstorija
Kangasalan Ratsastajat 13
 
ylös

Luokka 4 - Koulu Seniorimestaruus, HeA:1
Kangasalan Ratsastajat
Seuranmestaruuskilpailut
8 ilmoittautuminen
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaKasvattajaSukuHevosnro
1Anu HänninenAmigo VII
14:10Kangasalan Ratsastajat 1
2Anna HeikkinenRoberto Carlos
 Kangasalan Ratsastajat 23
3Marjukka LarvalaCathill's Curioso Companero
 Kangasalan Ratsastajat 5
4Minna KotilainenHeilikan Heitto
 Kangasalan Ratsastajat 8
5Ida SalakkaIbrant xx
 Kangasalan Ratsastajat 11
6Pia BosUnkas
 Kangasalan Ratsastajat 27
7Pulla SusannaMalve IX
 Kangasalan Ratsastajat 17
8Eeva HonkalaVivasta
 Kangasalan Ratsastajat 29
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport